TechnoGym lateral trainer Wave Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt  BBTGWE700VLCDTVIZI Uitverkoop Inclusief installatie + Installatie

TechnoGym lateral trainer Wave Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt

BBTGWE700VLCDTVIZI | Schrijf de eerste review! 35402 35402 8719831501335

De TechnoGym lateral trainer Wave Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt is het enige cardio-apparaat waarbij de gebruiker op drie verschillende bewegingsvlakken tegelijkertijd bezig gehouden wordt.

Het enige cardiovasculaire toestel waarmee een oefening op meerdere niveaus tegelijk mogelijk is, voor een nieuwe, doeltreffende en prettige training.

Bij de training met Cardio Wave worden voornamelijk de beenspieren betrokken en in het bijzonder de bilspieren zonder de kans op overbelasting van de gewrichten.

De Excite+ biedt een volledig verbonden cardio-ervaring, het visionweb console zorgt voor gepersonaliseerde en uiteenlopende entertainment, nieuwe uitdagingsvolle trainingen en innovatieve functies die zijn bedoeld om op leuke en vlotte wijze uitstekende resultaten te boeken.

Deze gebruikte lateral trainer is in zeer goede staat.

Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Bezorgopties
Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€7.550,-

2495.00 €2.495,-

uw voordeel €5.055,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Gebruikt model
  • Inclusief deskundige uitleg
  • 1 jaar garantie
  • Inclusief montage (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

TechnoGym lateral trainer Wave Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt

Bij de training met Cardio Wave worden voornamelijk de beenspieren betrokken en in het bijzonder de bilspieren zonder de kans op overbelasting van de gewrichten. Het calorieverbruik en de spierversterking, die het gebruik van dit toestel bewerkstelligen, wordt door geen enkel ander toestel geëvenaard. Door de speciale vorm van het toestel kan de houding verandert worden, zodat de oefening afwisselend en stimulerend blijft en daarnaast voor iedereen geschikt is.

Met zijn unieke schokvrije bewegingen op meerdere niveaus biedt de Cardio Wave een unieke en stimulerende training voor gebruikers van alle leeftijden. Bovendien neemt de Cardio Wave tot 37% minder ruimte in dan traditionele crosstrainers.

Belangrijke eigenschappen:
- Multiplanar cardio exercise: een enkele oefening voor de bilspieren, het onder -en middendeel van het lichaam
- Doeltreffendheid van de oefening: het product is ontstaan en ontwikkeld om de bilspieren te ontwikkelen, te verstevigen en de cardiovasculaire capaciteit te verbeteren.
- Talrijke tests bewijzen dat dit het meest doeltreffende toestel is voor de training van het gehele onderlichaam
- Efficiëntie na verloop van tijd: in geringe tijd individuele trainingsdoelen bereiken
- Gebruiksgemak: voor iedere leeftijd en bij iedere lichamelijke conditie gemakkelijk in het gebruik
- Plezierig: trainen op persoonlijke ritme, in verschillende standen en snelheden, waardoor de training afwisselend en plezierig wordt
- Afname van het vetweefsel
- Goede spiertonus van het onderlichaam
- Training van het cardiovasculaire systeem
- Verbetering van de ademhalingscapaciteit

Visioweb console
Het LCD-touchscreen console beschikt over persoonlijke gebruikersaccounten die alle belangrijke gegevens van de gebruiker bij houdt zoals: aangepast trainingsprogramma / uitdagingen, favoriete tv-kanalen, WEB-bladwijzers, lokaal weer, synchronisatie van gebruikersinhoud.

Ook biedt het visoioweb console een scala aan entertainmentopties zoals: analoge tv (PAL, NTSC), digitale tv, analoge en digitale radio, webbrowser, games (via Technogym App Store), audiostekker, USB-multimediapoort, iPod-dockingstation (alleen voor oude iphones) , Android-audiocontent beschikbaar via USB (kabel niet voorzien)

Het display heeft ook veel opbergplek voor een bidon, sleutels, Ipod of andere accesoires.

Optionele TGS sleutel, let op apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd
De TGS sleutel maakt het heel makkelijk om al uw trainingsresultaten en activiteiten bij te houden. U neemt eenvoudig de sleutel mee van het ene naar het andere apparaat en gaat verder waar u gebleven bent zonder het toestel opnieuw in te hoeven stellen. Ook worden de gegevens via de TechnoGym toestellen opgeslagen in de cloud en kunt u met de MyWellness app uw voortgang bijhouden.

Specificaties
  • Afmetingen (lxbxh) 163 x 75 x 169 cm
  • Merken Technogym
  • Waterpas afstelbaar Ja
  • Verstelbare paslengte Zonder verstelbare paslengte
  • Vliegwiel gewicht Zwaar vliegwiel (16-30 kg)
  • Gebruik Thuisgebruik
  •   Professioneel gebruik
  • Maximaal gebruikersgewicht 180 kilogram
  • Gebruikersgeheugen Ja
  • Gebruikers programma's Ja
  • Conditie Gebruikt model
  • Kleur Zilver
  • Categorie TG Visioweb series
  • Weerstandssysteem Magneet remsysteem
  • Weerstandsregeling Computergestuurd
  • Externe aansluiting Iphone en ipod (oude generatie)
  • Stroomvoorziening 220 Volt
  • Type lagering Kogellagers
  • Hartslagmeting Handsensoren
  •   Draadloze borstband (optioneel)
  • Gewicht 155 kilogram
  • Display type 15,6 inch Visioweb LCD touchscreen scherm
  •   LCD
  • Bidonhouder Ja
  • Beweging Voorwaarts en achterwaarts
  • Aantal programma's Volledig te programmeren
  • Display weergave Tijd
  •   Snelheid
  •   Afstand
  •   Calorieverbruik
  •   Hartslag
  •   Weerstandsniveau
  •   Klok
  • Display opties Internet connectie
  •   Bluetooth connectie
  •   USB connectie
  •   Tv scherm
  • Aandrijfsysteem Poly-V riemsnaar
  • Plaatsbesparend opklapbaar Nee
  • Garantie 1 jaar, on site
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Gebruikt model
  • Inclusief deskundige uitleg
  • 1 jaar garantie
  • Inclusief montage (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Flow Fitness crosstrainer Perform X2i demo Flow Fitness crosstrainer Perform X2i demo (FFP19404/demo)

Met de Flow Fitness crosstrainer Perform X2i demo ging trainen nog nooit zo soepel en comfortabel. Er is nooit een zelfde training met deze crosstrainer, stel uw programma zelf samen voor optimale resultaten. Wat uw doel ook is, afvallen of conditie opbouwen, dit is het apparaat voor u! Probeer nu de perform lijn, kenmerkend zijn de stevige kwalitatief goede crosstrainers. Dit apparaat beschikt over 24 programma's waarmee gevarieerd getraind kan worden, de 69 verschillende weerstandsniveau's kunt u naar behoefte aanpassen. Verbind hem nu met uw smartphone of tablet door middel van de iConsole app. Kies nu voor zekerheid met dit allround apparaat waarmee u zeer intensief kunt trainen en uw trainingsdoel in een mum van tijd kunt behalen.

Let op: dit toestel grondig door ons nagekeken, in perfecte staat en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Het toestel is circa 1 maand voor demo doeleinden gebruikt. 

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€1.049,-

 (incl. BTW)

Fitness crosstrainer XRC1000 demo 52% Korting Fitness crosstrainer XRC1000 demo (XRC1000-DEMO)

Deze Fitness crosstrainer XRC1000 demo heeft een vloeiende total body beweging, en het elliptische aandrijfsysteem zorgt voor een natuurlijke, comfortabele manier van bewegen. Het Console van de Fitness crosstrainer XRC1000 crosstrainer zorgt voor een extra trainingsvariatie en geavanceerde programma's om u te helpen uw trainingsdoelen nog beter te bereiken. Let op: dit toestel grondig door ons nagekeken, in perfecte staat en wordt geleverd met 6 maanden garantie. Het toestel is circa 1 maand voor demo doeleinden gebruikt. 

Voor 17:00 uur besteld, vandaag gratis verstuurd

€2.100,-

€995,-

  uw voordeel €1.105,- (incl. BTW)

Matrix crosstrainer E7xe gebruikt 69% Korting + Installatie Matrix crosstrainer E7xe gebruikt (MTRX7xe/GEBR)

Met de Matrix crosstrainer E7xe gebruikt tilt u uw fitnesstraining naar een hoger niveau. Deze machine is een natuurlijke vooruitgang ten opzichte van een standaard crosstrainer. De A7xe is de perfecte manier om uw hele lichaam te verstevigen en te versterken, en zal ook het spieruithoudingsvermogen in de kuiten, hamstrings, quads, bilspieren en buikspieren verbeteren. Regelmatig gebruik is ook een geweldige manier om het cardio uithoudingsvermogen te verbeteren en een natuurlijk, gezond gewichtsverlies te bevorderen. Deze gebruikte crosstrainer is volledig nagekeken en getest en is in een zeer goede staat.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€12.950,-

€3.995,-

  uw voordeel €8.955,- (incl. BTW)

Star Trac 8CT crosstrainer demo 23% Korting + Installatie Star Trac 8CT crosstrainer demo (ST8CT/demo)

De Star Trac 8CT crosstrainer DEMO heeft een ingenieus openingsontwerp met toegang aan de achterkant die de veiligst mogelijke in- en uitgang vormt. Een crosstrainer word gezien als een van de belangrijkste cardio apparaten. De juiste beweging, gebruikersgerichte veiligheidsvoorzieningen en de beste entertainmentoplossingen in de branche zijn dan ook van groot belang. Het ontwerp van de pedaalplaatsing biedt een Q-factor van de beste in zijn klasse, voor verbeterde biomechanica. De Soft Trac pedalen zorgen voor een maximaal comfort tijdens de trainingssessie. Dit resulteert in een efficiëntere, betere en effectievere training. Let op: dit toestel is een demo model dat 2 maanden in onze showroom gestaan heeft. Het toestel is zo goed als nieuw, in zeer nette conditie en volledig nagekeken.

Voor 17:00 uur besteld in doos, vandaag gratis verstuurd

€9.199,-

€6.995,-

  uw voordeel €2.204,- (incl. BTW)

Octane Fitness crosstrainer Q47xi demo 26% Korting + Installatie Octane Fitness crosstrainer Q47xi demo (OCTANEQ47XIdemo)

Octane Fitness crosstrainer Q47xi demo Octane elliptical trainer - de nieuwe vorm van complete lichaamstraining. De Octane Q-Serie zet nieuwe maatstaven in de categorie crosstrainers. Het basisidee achter de crosstrainer werd hierbij opnieuw geïnterpreteerd en in diverse aspecten gerevolutioneerd. De beste en meest bekroonde crosstrainers op de markt! Het merk Octane heeft een unieke combinatie van cardio- en krachtraining in 1 work-out. Voor die mensen die kwaliteit en resultaat willen. Let op: dit toestel is een demo model en is grondig door ons nagekeken, in perfecte staat en wordt geleverd met 6 maanden garantie.

Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd

€5.399,-

€3.995,-

  uw voordeel €1.404,- (incl. BTW)

Life fitness GSC Arc crosstrainer SE3HD gebruikt 62% Korting + Installatie Life fitness GSC Arc crosstrainer SE3HD gebruikt (XX 95GS-ALLHX-0101/gebr)

De Life fitness GSC Arc crosstrainer SE3HD gebruikt is een crosstrainer die door de alternatieve bewegingen een groot aantal sporters aanspreekt. Gebruikers kunnen door de 21 hellingsniveaus het type training kiezen en daardoor verschillende spiergroepen trainen. Deze crosstrainer is een 3-in-1 cardiotoestel. Door de verschillende mogelijkheden kunt u kiezen om te glijden (lagere hellingen), stappen (gemiddelde hellingen) of klimmen (hogere hellingen). Gebruikers kunnen ook kiezen tussen lange cardiotrainingen, korte bursts tijdens intervaltraining of trainingen gericht op het opbouwen van energie en kracht. Let op: dit toestel grondig door ons nagekeken, in perfecte staat en wordt geleverd met 3 maanden garantie.

Voor 17:00 uur besteld in doos, vandaag gratis verstuurd

€13.495,-

€4.995,-

  uw voordeel €8.500,- (incl. BTW)

Waarom Sanden?
Sports Specialists Since 2001

Home | Crosstrainers > Tweedehands crosstrainers > TechnoGym lateral trainer Wave Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt

Print

Fitness24.nl maakt gebruik van functionele en analytische cookies om u beter van dienst te kunnen zijn, daarnaast willen we graag uw toestemming voor onze marketing cookies waarmee wij u beter en persoonlijkere aanbiedingen kunnen doen op partnersites. Gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies?