
Kettler roeitrainer Axos trekkoord
geschikt voor de Kettler Axos, Cambridge en Kettler Stroker.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De basis van je training is de gecodeerde T31 borstband. Het doel is eenvoudig: de hartslag overdragen naar de polsunit. Slank en licht, de ECG-nauwkeurige borstband is volledig waterbestendig en ontwikkeld voor alle weersomstandigheden. Polar draadloze borstband, geschikt voor gebruik bij roeitrainers met een Polar-compatible ontvanger. Aan te raden is een gecodeerde borstband te nemen: de borstband vangt alleen het signaal van de dichtstbijzijnde (uw eigen) borstband op.
€49,90
€44,95Je bespaart €4,95 (incl. BTW)
Met de Tunturi roeitrainer row 3.1 adapter kan je een kapotte of een verloren adapter vervangen. Op onze site bieden wij verschillende adapters aan die allemaal bij een specifiek model toestel horen. Zorg ervoor dat je de adapter besteld die bij jou toestel past anders is de kans groot dat deze niet werkt. De getoonde foto is een universele afbeelding, deze kan afwijken van het werkelijke product.
(incl. BTW)
De WaterRower Connected experience bundel is combinatie van de tablet arm + houder en de bluetooth module. Deze set is ontworpen voor voor alle houten WaterRower modellen en is niet geschikt voor M1 en S1. Let op: de bluetooth module vereist een S4 monitor, versie 2.
(incl. BTW)
De Waterrower bluetooth ComModule maakt het mogelijk om interactief te roeien met uw roeitrainer. Dit kan door uw S4 prestatiemonitor te voorzien van een bluetooth verbinding. Hierdoor kunt u de waterrower verbinden met de waterrower app en eventueel andere roei apps. Of u nu op zoek bent naar de motivatie van een ondemand, door een instructeur geleide CITYROW GO klas of het WaterRower Connect prestatie scherm wilt aanpassen voor het bijhouden van uw beste 2K tijd, de ComModule zal u inspireren om die extra kilometer te roeien. Het is ook mogelijk om uw fitness statistieken via een Bluetooth-verbinding naar een smartphone of tablet over te brengen en bij te houden. Let op: de bluetooth module vereist een S4 monitor, versie 2.
(incl. BTW)
De Fluid Rower chloortabeletten zijn geschikt voor alle watergeremde roeitrainers. Om er voor te zorgen dat het water schoon blijft, voegt u elke 4 maanden een nieuwe tablet toe in de water tank van de roeitrainer. Let op: alleen de chloortabletten van Fluid Rower zijn goedgekeurd voor de watergeremde roeitrainers. Andere chloortabletten kunnen namelijk de tank aantasten doordat deze teveel chloor bevatten. Hierdoor kan de garantie kan doordoor komen te vervallen.
€24,95
€19,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De Waterrower Phone en Tablet Arm is ontworpen voor alle houten WaterRower modellen en is niet geschikt voor M1 en S1. Een telefoonhouder wordt standaard meegeleverd. Een medium of large houder voor tablets is apart verkrijgbaar. Uw Waterrower roeitrainer is met de gemonteerde phone arm gewoon rechtop te plaatsen. Let op: de medium of large houder moet u los als optie mee bestellen. Let op: de NOHrD Phone en Tablet arm is verkrijgbaar in 6 verschillende kleuren!
(incl. BTW)
Home | Roeitrainers > Roeitrainer accessoires > Kettler roeitrainer Axos trekkoord
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.