TechnoGym Loopband Excite+ Run Now 700 Unity gebruikt  BBTGERN700U Uitverkoop

TechnoGym Loopband Excite+ Run Now 700 Unity gebruikt

BBTGERN700U | Schrijf de eerste review! 38909 38909 8719831502233

De TechnoGym Loopband Excite+ Run Now 700 Unity gebruikt is een stille loopband met een zacht, aanpasbaar loopvlak waarover u op een natuurlijke manier kunt bewegen.

Het display is zo geplaatst dat gebruikers van alle lengtes de juiste lichaamshouding kunnen behouden terwijl ze ernaar kijken.

De speciaal ontworpen hendels waarmee de snelheid en de helling van het loopvlak aan te passen zijn zorgen voor extra comfort, ze zijn zo geplaatst dat de gebruiker ze makkelijk kan bedienen zelfs tijdens de meest intensieve training.

Het Unity console zorgt voor gepersonaliseerde en uiteenlopende entertainment, nieuwe uitdagingsvolle trainingen en innovatieve functies die zijn bedoeld om op leuke en vlotte wijze uitstekende resultaten te boeken.

Deze gebruikte loopband is volledig nagekeken en getest en is in een zeer goede staat.

Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Beschikbaar, vraag naar de levertijd
Bezorgopties

€17.995,-

6495 €6.495,-

Je bespaart €11.500,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Gebruikt model
  • Garantie aan huis
  • Inclusief deskundige uitleg
  • 1 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

TechnoGym Loopband Excite+ Run Now 700 Unity gebruikt.

Dit toestel is bijvoorbeeld ingezet als demo model, showroom model of gebruikt door een vorige eigenaar. Vervolgens is deze door onze specialisten intensief nagekeken. Daar waar nodig zijn onderdelen vervangen, zodat het toestel zowel motorisch als aandrijftechnisch als 'nieuw' functioneert. Ten slotte is deze uitvoerig getest zodat we er zeker van zijn dat hij technisch 110% in orde is!

Wat deze looband zo goed maakt is dat hij op zeer natuurlijke wijze het lopen of rennen nabootst. Het verbranden van overtollig vet en het trainen van het hart op deze fluisterstille, sterke en krachtige Run Now 700 is een van de meest populairste bezigheden in de sportscholen.

De knoppen op het touchscreen zijn gemakkelijk toegankelijk en de selectie voor snelheid en stijging van het loopvlak zijn direct te bedienen. Het loopvlak heeft een shock absorbing platform dat de knie en enkel gewrichten beschermd.

Via het CPR systeem kan de hartslag worden bepaald. De sterke en betrouwbare AC motor zorgt voor een vloeiende en probleemloze training onder de meeste extreme gebruiksomstandigheden.

De TechnoGym Run Now 700 is een van de populairste loopbanden in de sportscholen. Het toestel zit boordevol opties. Het toestel heeft een zeer gebruiksvriendelijk groot display met gemakkelijk te bedienen knoppen en diverse opties waaronder: quick start, heuvelprogramma, interval en fit test.

UNITY console
Het UNITY console is de lang verwachte opvolger van het succesvolle visioweb console van Technogym. De software van het UNITY console is ontwikkeld op een Android-platform waardoor nu nog veel meer mogelijk is tijdens het trainen. Verken bijvoorbeeld uw favoriete websites, kijk TV(alleen mogelijk via internet) of ontspan met het spelen van de leukste spelletjes. Dit is slechts een deel van wat er mogelijk is terwijl u traint, dankzij de eigen app store van de UNITY zijn de mogelijkheden eindeloos.

Op UNITY kunt u in gesimuleerde werkelijkheid outdoor parcoursen kiezen of verbinding maken met uw vrienden of uw trainer via Skype en als u met hen een foto van uw training wilt delen, dan is dit mogelijk.

Bovendien kunt u met UNITY de op uw computer opgeslagen films, afbeeldingen en uw muziek terugvinden.

Als u de Mywellness app op uw smartphone heeft geïnstaleerd kunt u deze verbinden met het UNITY console zodat u alle vorige trainingen en behaalden resultaten bij de hand hebt en u makkelijk verder kunt gaan waar u gebleven was. Dit kan ook met de Optionele TGS key.

Optionele TGS sleutel, let op apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd
De TGS sleutel maakt het heel makkelijk om al uw trainingsresultaten en activiteiten bij te houden. U neemt eenvoudig de sleutel mee van het ene naar het andere apparaat en gaat verder waar u gebleven bent zonder het toestel opnieuw in te hoeven stellen. Ook worden de gegevens via de TechnoGym toestellen opgeslagen in de cloud en kunt u met de MyWellness app uw voortgang bijhouden.

Specificaties
  • Afmetingen (lxbxh) 219 x 96 x 155 cm
  • Merken Technogym
  • Waterpas afstelbaar Ja
  • Loopvlak breedte Breed loopvlak ≥51cm
  • Gebruik Professioneel gebruik
  • Gebruikers programma's Ja
  • Motor vermogen Zwaar vermogen
  • Conditie Gebruikt model
  • Categorie TG Unity series
  • Stroomvoorziening 230 Volt
  • Hartslagmeting Handsensoren
  •   Draadloze borstband (optioneel)
  • Display type Technogym Unity 19 inch LCD touchscreen scherm
  • Bidonhouder Ja
  • Display opties Internet connectie
  •   Bluetooth connectie
  •   USB connectie
  • Aantal programma's 15
  • Garantie 1 jaar, on site
  • Motor peak vermogen 8.0 Pk
  • Snelheid 0.8-25 km/u
  • Maximale hellingshoek 15%
  • Automatische hellingshoek Ja
  • Instelbare demping Nee
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Gebruikt model
  • Garantie aan huis
  • Inclusief deskundige uitleg
  • 1 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sole Fitness F65 loopband gebruikt 25% Korting Sole Fitness F65 loopband gebruikt (F65-gebr)

De Sole Fitness F65 loopband is een verbeterde versie van de F63. Ook deze keer is Sole het weer gelukt om op het gebied van prijs/kwaliteit een geweldige loopband te produceren. De F65 loopband is uitgerust met een robuuste motor en biedt uitdagende snelheden tot 20kmh en een hellingsbereik tot 15 niveaus.

Het ruime 51cm x 152,5cm loopvlak biedt voldoende ruimte voor comfortabele stappen, terwijl het 19cm LCD-scherm met achtergrondverlichting ervoor zorgt dat je gemakkelijk je trainingsgegevens kunt bijhouden. De F65 loopband heeft koelventilatoren en bedieningsknoppen voor snelheid en helling op de armleuningen voor extra gebruiksgemak. Deze demo loopband is door onze experts volledig nagekeken en verkeert in topconditie

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€1.995,-

€1.495,-

  Je bespaart €500,- (incl. BTW)

TechnoGym Loopband Artis Run Unity 3.0 gebruikt 50% Korting TechnoGym Loopband Artis Run Unity 3.0 gebruikt (BBTGAREC3)

De TechnoGym Loopband Artis Run Unity 3.0 gebruikt is een inspirerende loopband verbetert u uw hardlooptechniek. Connectiviteit en begeleide programma’s maken hardlooptrainingen leuke en persoonlijker dan ooit tevoren. De Artis Run is tot in het kleinste detail ontworpen voor het meest natuurlijke hardloopgevoel.  Het Unity 3.0 console is het eerste op Android gebaseerde open platform voor cardiotoestellen wat het gebruik van talloze entertainment en fitness apps mogelijk maakt. Het biedt de modernste technologie voor iedereen die op zoek is naar een unieke en uitdagende training die helemaal afgesteld is op je eigen niveau. Deze gebruikte loopband is volledig nagekeken en getest en is in een zeer goede staat.  

Voor 17:00 uur besteld, vandaag gratis verstuurd

€17.995,-

€8.995,-

  Je bespaart €9.000,- (incl. BTW)

Flow Fitness loopband DTM400i Gebruikt 15% Korting Flow Fitness loopband DTM400i Gebruikt (FFD17501-Gebruikt)

Op zoek naar een compacte loopband om thuis uw conditie op peil te houden, calorieën te verbranden en gewicht te verliezen? De Flow Fitness loopband DTM400i gebruikt met tablethouder, LED scherm en speakers is uw ideale sportmaatje. U kunt vrijwel direct aan de slag want dit fitnessapparaat is voor 99% voorgemonteerd en daarmee binnen 1 minuut gebruiksklaar. Deze “jog and walk” loopband van zeer hoge kwaliteit heeft een zeer krachtige en stille Flow Hybrid Drive 2.5 pk-motor, een loopvlak van 130 x 49 cm en 12 trainingsprogramma’s. Meer uitdaging en afwisseling nodig? Geef uw cardio training dan een boost met de veelzijdige Fitshow app, die u via Bluetooth koppelt aan de hardlooploopband. Zit de loopsessie er op, dan bergt u de loopband eenvoudig weer op door hem zijdelings te verrijden.

Let op: dit gaat om een gebruikt model. Deze is op de tablethouder na helemaal in orde  en nagekeken door onze monteurs.

Let op: de tablet houder heeft een defect en daardoor klemt de tablet niet meer goed.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€949,-

€799,-

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

TechnoGym Loopband Run now excite+ 700 visioweb gebruikt 77% Korting TechnoGym Loopband Run now excite+ 700 visioweb gebruikt (BBTGRNE700VLCDTVI)

Deze gebruikte TechnoGym loopband Excite+ Run Now 700 Visioweb is in zeer goede staat. De Run Now 700 is een loopband uit het topsegment van TechnoGym en het is de keuze van veel sporters. Als u een unieke, vriendelijke en motiverende trainingservaring wil en op zoek bent naar een effectieve, directe en innovatie communicatie oplossing, dan is Visioweb de oplossing voor u. Dankzij de mogelijkheden om op het internet te surfen, tv te kijken, ondersteuning van iPod en iPhone functies, maakt het visioweb console van een training een volledig interactieve ervaring.  Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgvoerd.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€17.500,-

€3.995,-

  Je bespaart €13.505,- (incl. BTW)

Tunturi Platinum TR30 Core Loopband Demo 8% Korting Tunturi Platinum TR30 Core Loopband Demo (22PTTR3000-demo)

De Tunturi Platinum TR30 Core Loopband is uniek in zijn soort. Deze professionele loopband heeft veel verschillende trainingsmogelijkheden, van hardlopen tot power sled-training en revalidatie. Het is een robuust apparaat voor intensief gebruik wat de loopband bij uitstek geschikt maakt voor professioneel en commercieel gebruik. Dankzij 4 unieke modi en functies – sled, loopband, limit mode en backward walking - is het apparaat een onmisbare aanvulling voor elke sportschool, training studio, (bedrijfs)gym en fysiotherapiepraktijk. De loopband beschikt over 57 programma’s, 15 hellingshoeken, een kracht-test en een unieke startsnelheid van 0,1 km/u. Deze demo loopband is door onze experts volledig nagekeken en verkeert in topconditie

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€4.999,-

€4.599,-

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

Flow Fitness loopband runner DTM2500 demo 25% Korting Flow Fitness loopband runner DTM2500 demo (FD16500/demo)

Je conditie verbeteren, calorieën verbranden of trainen voor een marathon: met de nieuwe Flow Fitness loopband DTM 2500 demo haal je hét perfecte cardio fitness product in huis. Interval, hartslag gestuurde en duurtrainingen zijn maar enkele van de in totaal 29 programma´s. Het ruime loopvlak van 145 x 52 cm biedt comfort en veiligheid tijdens het lopen. De sterke en luchtgekoelde Flow Hybrid Drive motor levert een peakvermogen van 4.5 pk. Snel, stil en krachtig versneld de loopband tot maximaal 20 km/h. De hellingshoek is in 15 verschillende niveaus instelbaar.  

Voor 17:00 uur besteld in doos, vandaag gratis verstuurd

€1.599,-

€1.199,-

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

Waarom Fitness24?

Home | Loopbanden > Tweedehands loopbanden > TechnoGym Loopband Excite+ Run Now 700 Unity gebruikt

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.