Finnlo Loopband technum IV usb demo  3510/demo 9% Korting Inclusief installatie + Installatie

Finnlo Loopband technum IV usb demo

3510/demo | Schrijf de eerste review! 34777 34777 6013831254287

Maak kennis met de lang verwachte nieuwe generatie Finnlo loopbanden met USB aansluiting. De Finnlo Loopband Technum IV USB demo heeft een spectaculaire nieuwe vormgeving.

Het 5” display zorgt voor een welkome aanvulling thuis om uw favoriete hardloopschema in uw eigen tijd en ruimte voort te zetten.

Laad uw digitale gadgets op tijdens het trainen middels de USB-aansluiting.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€1.099,-

999 €999,-

Je bespaart €100,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Garantie aan huis
  • Afvoer verpakkingsmaterialen
  • 2 jaar garantie
  • Inclusief montage (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
  • Demomodel
Extra opties
Omschrijving

Train met de Finnlo Loopband Technum IV USB demo tot 18 km/h en zelfs tot 15% hellingshoek om het maximale uit uw training te halen.

Het merk Finnlo kenmerkt zich door de absolute premium serviceafwikkeling en elk product is dan ook een goede koop.

Met het hoge maximale gebruikersgewicht van liefst 135 kg en het doorontwikkelde demping systeem hoeft u niet bang te zijn dat deze loopband uw zwaardere trainingen niet aan kan.

Ongeëvenaard in de prijsklasse tot €1200,-.

Een overzicht:

- 5”display
- 3 pk motor
- Ingebouwde hartslagontvanger voor telemetrische hartslagmeting (borstband optioneel verkrijgbaar)
- Laad uw digitale gadgets op tijdens het trainen middels de USB-aansluiting
- Verstel de snelheid en hellingshoek via sneltoetsen op de hendels
- CE gecertificeerd
- Loopoppervlakte: 51 x 140 cm
- Hellingshoek: tot 15%
- Volledig nieuw ontworpen design met doorontwikkelde techniek
- SKU: F 3510
- Maximaal gebruiksgewicht: 135 kg
- Geschikt voor intensief thuisgebruik (tot 20 uur per week)
- 11 trainingsprogramma's op basis van snelheid, hellingshoek of een combinatie; Handmatig, P1 - P2 - P3 - P4 - P5 - P6, Random (willekeurig), User (door de gebruiker zelf samen te stellen), HRC 1-3 (hartslaggestuurd), Bodyfat (vetverbranding)
- Afmetingen opgebouwd (L x B x H in cm): 177 x 81 x 136

Specificaties
  • Afmetingen (lxbxh) 177 x 81 x 136 cm
  • Maximaal gebruikersgewicht 135 kilogram
  • Gewicht 80 kilogram
  • Merken Finnlo
  • Waterpas afstelbaar Ja
  • Loopvlak breedte Breed loopvlak ≥51cm
  • Gebruik Thuisgebruik
  • Gebruikersgeheugen Niet beschikbaar
  • Gebruikers programma's Geen
  • Conditie Demo model
  • Stroomvoorziening 230 V, 50Hz
  • Hartslagmeting Handsensoren
  •   Draadloze borstband (optioneel)
  • Computerinterface en Apps USB
  • Display type LCD
  • Bidonhouder Ja
  • Display weergave Tijd
  •   Snelheid
  •   Afstand
  •   Calorieverbruik
  •   Hartslag
  • Display opties USB connectie
  • Aantal programma's 11
  • Transportwielen Ja
  • Ventilator ingebouwd Nee
  • Garantie 2 jaar, on site
  • Motor peak vermogen 3.0 Pk
  • Motor continue vermogen 1.75 Pk
  • Snelheid 1-18 km/u
  • Maximale hellingshoek 15%
  • Automatische hellingshoek Ja
  • Instelbare demping Nee
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Garantie aan huis
  • Afvoer verpakkingsmaterialen
  • 2 jaar garantie
  • Inclusief montage (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
  • Demomodel
Gerelateerde producten
Tunturi Platinum TR30 Core Loopband Demo 8% Korting Tunturi Platinum TR30 Core Loopband Demo (22PTTR3000-demo)

De Tunturi Platinum TR30 Core Loopband is uniek in zijn soort. Deze professionele loopband heeft veel verschillende trainingsmogelijkheden, van hardlopen tot power sled-training en revalidatie. Het is een robuust apparaat voor intensief gebruik wat de loopband bij uitstek geschikt maakt voor professioneel en commercieel gebruik. Dankzij 4 unieke modi en functies – sled, loopband, limit mode en backward walking - is het apparaat een onmisbare aanvulling voor elke sportschool, training studio, (bedrijfs)gym en fysiotherapiepraktijk. De loopband beschikt over 57 programma’s, 15 hellingshoeken, een kracht-test en een unieke startsnelheid van 0,1 km/u. Deze demo loopband is door onze experts volledig nagekeken en verkeert in topconditie

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€4.999,-

€4.599,-

  Je bespaart €400,- (incl. BTW)

Life Fitness loopband F3 go Gebruikt 17% Korting Life Fitness loopband F3 go Gebruikt (F3-XX03-0103_GCT-000X-0103/geb)

De Life Fitness F3 loopband met Go console display gebruikt is opklapbaar en neemt dus weinig ruimte in op het moment dat u hem niet gebruikt. Dit gebruikte model is in goede staat en wordt geleverd met 1 jaar garantie garantie. Dankzij het FlexDeck demping systeem, de ErgoBar frontgreep en het Gosystem Quick Start met persoonlijke snelheidsinstellingen is de Life Fitness F3 Go loopband erg geschikt voor iedereen die hoge eisen aan zijn fitnessapparaten stelt.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€3.095,-

€2.545,-

  Je bespaart €550,- (incl. BTW)

TechnoGym Loopband Run now excite+ 700 visioweb gebruikt 77% Korting TechnoGym Loopband Run now excite+ 700 visioweb gebruikt (BBTGRNE700VLCDTVI)

Deze gebruikte TechnoGym loopband Excite+ Run Now 700 Visioweb is in zeer goede staat. De Run Now 700 is een loopband uit het topsegment van TechnoGym en het is de keuze van veel sporters. Als u een unieke, vriendelijke en motiverende trainingservaring wil en op zoek bent naar een effectieve, directe en innovatie communicatie oplossing, dan is Visioweb de oplossing voor u. Dankzij de mogelijkheden om op het internet te surfen, tv te kijken, ondersteuning van iPod en iPhone functies, maakt het visioweb console van een training een volledig interactieve ervaring.  Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgvoerd.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€17.500,-

€3.995,-

  Je bespaart €13.505,- (incl. BTW)

TechnoGym Loopband Excite+ Run Now 700 Unity gebruikt 63% Korting TechnoGym Loopband Excite+ Run Now 700 Unity gebruikt (BBTGERN700U)

De TechnoGym Loopband Excite+ Run Now 700 Unity gebruikt is een stille loopband met een zacht, aanpasbaar loopvlak waarover u op een natuurlijke manier kunt bewegen. Het display is zo geplaatst dat gebruikers van alle lengtes de juiste lichaamshouding kunnen behouden terwijl ze ernaar kijken. De speciaal ontworpen hendels waarmee de snelheid en de helling van het loopvlak aan te passen zijn zorgen voor extra comfort, ze zijn zo geplaatst dat de gebruiker ze makkelijk kan bedienen zelfs tijdens de meest intensieve training. Het Unity console zorgt voor gepersonaliseerde en uiteenlopende entertainment, nieuwe uitdagingsvolle trainingen en innovatieve functies die zijn bedoeld om op leuke en vlotte wijze uitstekende resultaten te boeken. Deze gebruikte loopband is volledig nagekeken en getest en is in een zeer goede staat. Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€17.995,-

€6.495,-

  Je bespaart €11.500,- (incl. BTW)

TechnoGym loopband Run Personal Visioweb gebruikt 55% Korting TechnoGym loopband Run Personal Visioweb gebruikt (BBTGRPVLCDTVI)

De Technogym Run Personal loopband combineert een stijlvol design van Antonio Citterio met geavanceerde trainingsmogelijkheden. Met een krachtige, fluisterstille motor en hellingshoeken tot 15% train je van wandelen tot intensieve marathonvoorbereiding. Het brede loopvlak met schokdemping zorgt voor een natuurlijk en gewrichtsvriendelijk hardloopgevoel. Dankzij het 21.5-inch HD-touchscreen en geïntegreerde speakers geniet je van een interactieve en persoonlijke trainingservaring.

Voor 17:00 uur besteld, vandaag gratis verstuurd

€13.500,-

€5.995,-

  Je bespaart €7.505,- (incl. BTW)

Flow Fitness loopband DTM400i Gebruikt 15% Korting Flow Fitness loopband DTM400i Gebruikt (FFD17501-Gebruikt)

Op zoek naar een compacte loopband om thuis uw conditie op peil te houden, calorieën te verbranden en gewicht te verliezen? De Flow Fitness loopband DTM400i gebruikt met tablethouder, LED scherm en speakers is uw ideale sportmaatje. U kunt vrijwel direct aan de slag want dit fitnessapparaat is voor 99% voorgemonteerd en daarmee binnen 1 minuut gebruiksklaar. Deze “jog and walk” loopband van zeer hoge kwaliteit heeft een zeer krachtige en stille Flow Hybrid Drive 2.5 pk-motor, een loopvlak van 130 x 49 cm en 12 trainingsprogramma’s. Meer uitdaging en afwisseling nodig? Geef uw cardio training dan een boost met de veelzijdige Fitshow app, die u via Bluetooth koppelt aan de hardlooploopband. Zit de loopsessie er op, dan bergt u de loopband eenvoudig weer op door hem zijdelings te verrijden.

Let op: dit gaat om een gebruikt model. Deze is op de tablethouder na helemaal in orde  en nagekeken door onze monteurs.

Let op: de tablet houder heeft een defect en daardoor klemt de tablet niet meer goed.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€949,-

€799,-

  Je bespaart €150,- (incl. BTW)

Waarom Fitness24?

Home | Loopbanden > Tweedehands loopbanden > Finnlo Loopband technum IV usb demo

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.