Inclusief installatie + Installatie
Met het nieuwe 4x LCD display ziet de Finnlo loopband Alpine III er een stuk moderner uit dan zijn voorganger. Qua functionaliteit heeft Finnlo met zich deze loopband gericht op eenvoud en duidelijkheid.
Een aantal minder duidelijke training opties zijn weggehaald en de loopband is uitgerust met een iets steviger motor.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Nog steeds kunt u op het display van de Finnlo loopband Alpine III de hellingshoek, de tijd, de afstand, de snelheid, uw hartslag en het calorie verbruik zien.
Bij de Finnlo loopband Alpine III krijgt u 8 trainingsprogramma's waarvan er 3 gericht zijn op de snelheid, 4 op een combinatie van snelheid en hellingshoek, 1 gestuurd wordt door uw hartslag en 1 zelf handmatig in is te stellen.
Eigenschappen van de computer van de Finnlo loopband Alpine III :
- Hellingshoek
- Tijdsaanduiding
- Trainingsafstand
- Snelheid
- Calorieverbruik
- Hartslagaanduiding
- 8 Trainingsprogramma's, waarvan:
- 1 Handmatig in te stellen programma
- 3 Snelheid programma's
- 4 Gecombineerde programma's van snelheid en hellingshoek
- 1 Hartslaggestuurd programma
- 4x LCD-display
- LED-display met 400m sintelbaan
Belangrijke eigenschappen van de Finnlo loopband Alpine III :
- Voorzien van sneltoetsen voor keuze van hellingshoek(2-4-6-8-10-12%) en snelheid(2-4-6-8-10-12 km/u)
- Voorzien van contactsensoren voor hartslagmeting
- Ingebouwde hartslag ontvanger voor draadloze hartslagmeting via borstband
- Borstband optioneel
Technische eigenschappen van de Finnlo Alpine III:
- Motor vermogen van 1,5 kW (2.0 PK) continu
- Motor piekvermogen van 4.25 PK
- Snelheid 1-18 km/u in stappen van 0.1 km/u
- Elektronische hoekverstelling 0-12% in stappen van 1%
- Touch control: 2x
- Loopoppervlak 140 x 52 cm
- Transportsysteem met twee wieltjes
- Stroomvoorziening: 230V, 50 Hz
- Totaal gewicht 105 kg
- Maximaal belastbaar 150 kg
- Afmeting opgeklapt (L x B x H in cm) 110 x 88 x 140
- Afmeting uitgeklapt (L x B x H in cm) 188 x 88 x 140
- Kleur: antraciet
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Spirit Fitness Loopband XT185
(XT185)
De Spirit Fitness loopband XT185 voldoet aan beide eisen als het gaat om kwaliteit die betaalbaar is. Het is een instap loopband die opklapbaar is en de FitPROF Best Buy prijs gewonnen heeft. De loopband is ideaal voor sporters die graag een makkelijk te bedienen toestel willen gebruiken om te trainen. Kenmerken van dit model zijn gemakkelijk te begrijpen instructies en de mogelijkheid om gewoon op start te drukken om uw training te beginnen, zijn kenmerken van dit model.
(incl. BTW)
Horizon Loopband Elite T5.1
(100919)
De Horizon Loopband Omega Z is verbeterd en heeft een volledig nieuw frameontwerp. Doordat de stangen naar voren hellen biedt dit iets meer ruimte voor uw sprints met een compacte afmeting. En je zult ze in de toekomst zeker regelmatig doen met het innovatieve en effectieve HIIT-trainingsprogramma Sprint 8.
(incl. BTW)
Tunturi Loopband Centuri T100
(22CRN10000)
Voor alle punten kun je terecht op de Tunturi Centuri Performance T100 Loopband. Of je nu een rustige wandeling wilt maken of juist voluit wilt hardlopen met deze loopband van Tunturi is het allemaal mogelijk. Ook voor revalidatie is de loopband uiterst geschikt. Het is een zeer veelzijdige loopband voor ieder niveau.
(incl. BTW)
Flow Fitness loopband Runner DTM300i
(FFD18501)
De Flow Fitness loopband Runner DTM300i is de ideale instapmodel loopband, zonder dat u hiervoor concessies hoeft te doen aan comfort en degelijkheid. Dit model is het kleine zusje van de Runner DTM400i, niet zozeer vanwege het aantal functies, want behalve de hellingshoek, zijn beide loopbanden praktisch hetzelfde. De DTM300i is uitzonderlijk klein als het gaat om compactheid als deze is opgevouwen. Met een hoogte van slechts 13,8 cm is deze loopband de kleinste in ons hele assortiment. Met deze loopband hoopt Flow Fitness thuis trainen voor iedereen mogelijk te maken.
(incl. BTW)
+ Cadeau
Tunturi Loopband Endurance T90
(22TRN90000)
Ontdek de Tunturi Loopband Endurance T90. de loopband voor ambitieuze sporters die hun grenzen willen verleggen. Dit hoogwaardige model, uitgerust met een krachtige en stille industriële AC-motor, biedt een indrukwekkende snelheid tot wel 24 km/u.
(incl. BTW)
23% Korting
Inspire Tread 3 Loopband
(TM3.1)
De Inspire Tread 3 Loopband heeft een compact, op maat gemaakt ontwerp met strakke lijnen, een stevig en opvouwbaar frame en hoogwaardige functies.
Deze Loopband is een revolutie in thuistraining die jouw trainingservaring naar een hoger niveau te tilt.
Ervaar een zorgeloze training met de elektromotor zonder koolborstels van de Inspire Tread 3, wat zorgt voor een langdurige en soepele trainingservaring.
Dankzij de integratie van Natural Stride Technology en Cloud Cushion Suspension biedt deze compacte loopband een gevoel van een vlakke weg en absorbeert het impact om slijtage aan je lichaam te minimaliseren.
De Inspire Tread 3 heeft een elegant, responsief touchscreen met sneltoetsen waarmee je moeiteloos je snelheid (1-16 km/u) en helling (0-12%) kunt aanpassen zonder je pas te onderbreken.
€1.299,-
€999,-Je bespaart €300,- (incl. BTW)
Home | Loopbanden > Inklapbaar > Finnlo loopband Alpine III
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.