De DKN loopband RunTech-A behoort tot het DKN topgamma. Voorzien van een zelf-koelende wisselstroom motor met continu vermogen van 2.5 pk, en een piekvermogen tot 4 pk.
Met een snelheidsbereik van 0.8 tot 22 km/u en een inclinatie tot 12%, is de DKN RunTech-A een uitstekend trainingsplatform voor een intense en complete workout thuis.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De console van de DKN loopband RunTech-A biedt een groot LCD scherm dat constante en accurate lezingen weergeeft van snelheid, tijd, afgelegde afstand, theoretisch kalorie-verbruik, inclinatie, ‘laps’ run, en hartslag.
Dit alles wordt weergegeven in een duidelijk en eenvoudig zichtbaar scherm zodat u uw workout kan controleren en uw fitnessdoelen bereiken.
Professioneel ontworpen training programma’s omvatten 24 voorprogrammaties, waaronder ondermeer persoonlijk profiel, doel run, hartslag programma, inclusief het DKN’s ‘My Zone hartslag programma’, maken van de RunTech-A de ideale loopband om de controle over uw workout te behouden.
Wilt u een specifiek doel bereiken of heeft u de voorkeur voor een bepaald programma, u vindt het zeker terug op deze loopband en zo niet, dan kan u nog steeds uw eigen programma creëren. Eens u uw eigen programma heeft gecreëerd en het programma is beëindigd, kan u deze data bewaren in uw gebruikersprofiel en het programma hergebruiken zoveel u wil.
Met een lang en breed loopvlak, het comfort cushion deck en het DKN progressief schokabsorberend loopvlak, geeft de RunTech-A u een veilig en beschermd gevoel terwijl u traint.
De orthopedische 3.3 mm dikke loopmat biedt een steun aan de basis, terwijl het hydraulische schokabsorberende systeem elke stap ondersteunt en opvangt, zodat de impact tot 15% verminderd wordt in vergelijking met lopen op de weg.
Compatibel met iPad of Android. Download de DKN App's gratis, en ontdek de wereld via DKN iWorld: daag jezelf uit op 's werelds meest iconische plaatsen. DKN iWorld Technologie maakt de wereld jouw work-out plek. Selecteer een trip, druk op start en volg de kaart, inclusief de hellingsvariatie, aan uw eigen tempo. ‘Run the World’, thuis.
Technische specificaties:
DKN iWorld
DKN-Run
Inclinatie 1 - 15
Voorprogrammaties 24
Handgreep sensoren
Noodstop
Afstand
Oefentijd
Oefensnelheid 0.8 - 22 kph
Maximale belasting 150 kg
Afmetingen (LxBxH) 1970 x 890 x 1470 mm
Afmetingen toegeplooid (LxBxH) 810 x 890 x 1890 mm
Loopvlak 530 x 1460 mm
Orthopedisch looptapijt 3.3 mm
Opklapmechanisme Soft drop
Gewicht 113 kg
Certificatie CE/EN 957
Motor AC 2.5 HP continuous - 4 HP peak
PSA
'My Zone' hartslag programmatie
Gebruikersprofiel
Transport wieltjes
DKN-Run
Maak van uw tablet een echte fitness-console.
De DKN-Run App integreert uw tablet, iPad of Android, perfect in de DKN console, zodat u zelf een oefensessie kan ontwerpen of programmeren en trainen waar en wanneer het in uw agenda past. De totaal geïntegreerde sturing laat u toe de App op de achtergrond actief te houden, en verandert uw training in een echte multi-tasking.
Naast een manuele sturing, integreert DKN-Run Target Heart Rate training, Personal Coaching en Voorprogrammaties (zoals gewichtsverlies, kalorierverbranding, bootcamp, enz…). De App maakt het eveneens mogelijk dat tot 12 individuele gebruikers hun work-out data kunnen opslaan.
i-Routes: Ontdek de wereld via jouw loopband: daag jezelf uit op 's werelds meest iconische plaatsen. i-Routes Technologie maakt de wereld jouw work-out plek. Selecteer een trip, drukt op start en volg de kaart, inclusief de hellingsvariatie, aan uw eigen tempo. ‘Run the World’, thuis...
DKN-Run ondersteunt iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. Os Version 5.1.1. or higher.
ANDROID 3.1, 7", 8.9", 10", resolutie 1280 X 800 pixels.
Het Bluetooth woordmerk en logo's zijn geregistreerde merknamen en eigendom van Bluetooth SIG Inc. Niet alle Bluetooth-functies worden ondersteund door alle compatibele Bluetooth-apparaten. DKN is niet verantwoordelijk voor het gebruik, noch de goede werking van Bluetooth accessoires.
DKN iWorldMotivation through Exploration.
Verken de wereld met DKN iWorld. Creer je eigen route, volg online met Streetview, registreer elke work-out in je iLog, challenge friends...
DKN-Run ondersteunt:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, Iphone 4/5/5S
Os Version 7.0 or higher.
ANDROID Tablet 3.1/4.0/4.1, scherm 7, 8.9, 10 en12", 1280x800/2560x1600 dpi
ANDROID Smartphone, 480x800/720x1280/800x1280 dpi
Het Bluetooth woordmerk en logo's zijn geregistreerde merknamen en eigendom van Bluetooth SIG Inc. Niet alle Bluetooth functies worden ondersteund door alle compatibele Bluetooth apparaten.
DKN is niet verantwoordelijk voor het gebruik, noch de goede werking van Bluetooth accessoires.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
5% Korting
Finnlo by Hammer Technum LED Loopband met Zwift
(3501)
De Finnlo by Hammer Technum LED Loopband met Zwift is voorzien van een vergroot loopoppervlakte van maar liefst 150 cm lang en 51 cm breed. Maak verbinding met de display via bluetooth, jouw smartphone of tablet om verschillende apps zoals Kinomap, Zwift en de nieuwe Hammer Workouts app te gebruiken. De zeer robuuste Finnlo motor biedt de kwaliteit en duurzaamheid zoals je dat van Finnlo gewend mag zijn. Met 30 verschillende standaard trainingsprogramma's kun je bovendien ook kiezen uit meer dan genoeg profielen om je trainingen efficiënt en uitdagend te houden.
€1.699,-
€1.599,-Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Matrix Loopband TF50 XR
(TF50XR)
Met de Matrix Loopband TF50 XER ervaart u een krachtige en natuurlijke loop. Dit komt door de combinatie van het meest geavanceerde frame en loopvlak in de industrie. De TF50 heeft een opvouwbaar ontwerp waardoor de loopband eenvoudig en compact op te bergen is. Daarnaast is de loopband zeer compleet door het langere loopoppervlak, uitgebreide comfortfuncties, Ultimate Deck System en exclusieve Johnson aandrijfsysteem. Let op: deze loopband is verkrijgbaar met 4 verschillende consoles. Deze loopband is uitgevoerd met de XER console, voorzien van zeer veel opties. Klik hier om de verschillen tussen de consoles te vergelijken.
(incl. BTW)
Inspire Series T5S loopband met 15.6" touchscreen
(TM5.1S)
De Inspire Series T5S Loopband is de nieuwe standaard in thuistraining. Ontworpen voor sporters die op zoek zijn naar maximale prestaties en comfort, biedt deze loopband een geavanceerde combinatie van technologie, duurzaamheid en gebruiksgemak. De T5S biedt een perfecte balans tussen technologische innovatie en gebruiksvriendelijkheid. Of je nu traint voor prestaties of gewoon actief wilt blijven, deze loopband houdt je gemotiveerd en ondersteunt elke stap in jouw fitnessreis.
(incl. BTW)
Flow Fitness loopband Runner DTM300i
(FFD18501)
De Flow Fitness loopband Runner DTM300i is de ideale instapmodel loopband, zonder dat u hiervoor concessies hoeft te doen aan comfort en degelijkheid. Dit model is het kleine zusje van de Runner DTM400i, niet zozeer vanwege het aantal functies, want behalve de hellingshoek, zijn beide loopbanden praktisch hetzelfde. De DTM300i is uitzonderlijk klein als het gaat om compactheid als deze is opgevouwen. Met een hoogte van slechts 13,8 cm is deze loopband de kleinste in ons hele assortiment. Met deze loopband hoopt Flow Fitness thuis trainen voor iedereen mogelijk te maken.
(incl. BTW)
Kettler Alpha run 200 loopband
(TM1037-100)
De Kettler Alpha run 200 loopband maakt gebruik van het Energy Deck dempingssysteem waardoor u kunt genieten tijdens uw trainingen van een gemakkelijke loopstand. Door de impactenergie op te vangen en terug te schuiven, ervaart u een dynamische en comfortabele loop ervaring. Het loopvlak van 135 x 47 cm versterkt specifiek uw beenspieren. Deze loopband is van alle gemakken voorzien zoals een ventilator, speakers en opbergvakken voor uw handdoek, drinkfles en sporthorloge. De loopband is voorzien van bluetooth en hiermee kunt u bijvoorbeeld een sporthorloge of borstband koppelen. Om u nog meer te motiveren heeft u de mogelijkheid om te verbinden met de Kinomaps-app om toegang te krijgen tot meer dan 120.000 km aan realistische hardlooproutes die op bijvoorbeeld uw tablet of smartphone afgespeeld kunnen worden.
(incl. BTW)
18% Korting
Inspire tread series t4 loopband
(TM4.1)
Inspire Series T4 Loopband Innovatief, stijlvol en gebruiksvriendelijk. Breng je thuisfitness naar een hoger niveau met de Inspire Series T4 Loopband. Dit geavanceerde fitnessapparaat combineert een modern design met innovatieve technologie, waardoor het perfect past in elk interieur. Dankzij het opvouwbare ontwerp en de gereedschapsvrije installatie is deze loopband direct klaar voor gebruik en eenvoudig op te bergen.
€1.599,-
€1.299,-Je bespaart €300,- (incl. BTW)
Home | Loopbanden > Inklapbaar > DKN Technology loopband RunTech-A
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.