Tunturi Selector Dumbbell 12,5 kg

14TUSCL400 | Schrijf de eerste review! 66560 66560 8717842032992

De Tunturi Selector Dumbbell 12,5 kg is zeer eenvoudig te verstellen, door het rode knopje in te drukken kun je dan aan één van de beide draaiknoppen draaien.

De knoppen draaien synchroon, dus beide kanten van één dumbbell zijn gelijktijdig te verstellen.

Hij vervangt 10 dumbbells, dus zeer geschikt voor mensen die op verschillende niveaus trainingen willen uitvoeren en niet steeds schijven willen wisselen of een stapel dumbbells willen aanschaffen.

Verstelbaar van 2,5-12,5 kg.

Let op: de prijs is per stuk.


Gratis levering: 2-5 werkdagen
110,95 €110,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 1 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Specificaties
  • Merken Tunturi
  • Kleur Zwart
  • Garantie 1 jaar, carry in
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 1 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Tunturi MX Select MX100 Verstelbare halterstang en EZ Curl Bar met standaard 45,5 kg Tunturi MX Select MX100 Verstelbare halterstang en EZ Curl Bar met standaard 45,5 kg (22MX100000)

Trainen met de Tunturi MX Select MX100 Verstelbare halterstang en EZ Curl Bar met standaard 45,5 kg was nog nooit zo eenvoudig, compact, snel en veilig. Met het Rapid Change Barbell Systeem van de MX100 kies je je gewicht met één simpele draai aan de knop. Het gepatendeerde vergrendelsysteem houdt elke gewichtschijf stevig op zijn plaats waardoor je altijd veilig traint. De set bestaat uit een rechte bar, een EZ-curl bar, 45,3 kg aan gewichten en een strak, compact opbergrek.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€1.239,-

 (incl. BTW)

Matrix Verstelbare Dumbbells 2 x 20kg Matrix Verstelbare Dumbbells 2 x 20kg (DB20)

Met de Matrix Verstelbare Dumbbells 2 x 20kg is spieren opbouwen nu nog makkelijker. Dankzij het slimme mechanisme kun je in een handomdraai het gewenste gewicht op de halters zetten. Draaien tot het klikt en het bijbehorende gewicht wordt weergegeven - en je kunt beginnen met trainen. Dankzij het ingenieuze mechanisme vervangen onze halters tot 16 conventionele halters. De bijpassende opbergrek (DBSR) brengt de halters omhoog voor gemakkelijke toegang en helpt om alles netjes te houden.  

Beschikbaar, vraag naar de levertijd
€799,-

 (incl. BTW)

Centr Smart Stack 50 Verstelbare Dumbbell 1 x 22,5 kg Centr Smart Stack 50 Verstelbare Dumbbell 1 x 22,5 kg (5-50CADB)

De Centr Smart Stack 50 Verstelbare Dumbbell zijn ontworpen voor duurzaamheid, comfort en kracht.

Je kunt gemakkelijk trainen door de bi-directionele ergonomische handgreep te draaien en het gewenste gewicht te selecteren, variërend van 2.3 kg tot 22.5 kg per halter.

De Centr Smart Stack 50 wordt geleverd met digitale coaching via de Centr app en biedt honderden workouts die speciaal zijn ontworpen voor deze verstelbare halter

Let op: Dit betreft een enkele dumbbell

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€224,50

 (incl. BTW)

Bowflex Haltersysteem selecttech 560i smart + standaard Bowflex Haltersysteem selecttech 560i smart + standaard (100405-406/COMBI)

Het Bowflex Haltersysteem selecttech 560i smart + standaard bestaat uit het haltersysteem en de standaard. De opvolger van de populaire Bowflex selecttech dumbbells trackt al je activiteiten via de gratis Bowflex 3DT App. Deze App houdt bij hoelang je gesport hebt, hoeveel kilo je getild hebt en hoeveel calorieën je hebt verbrandt. Via een Bluetooth-verbinding kan je de dumbbells verbinden met de app. De standaard wordt gekenmerkt door een kostbaar ontwerp, een hoogwaardige afwerking en een hoge belastbaarheid. Voor de optimale training thuis is de gewichtstandaard uitgerust met een zeer handige tablet- of smartphone houder.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€899,-

 (incl. BTW)

Powerblock Pro EXP Halterset 5-90 PBPROSET3 Powerblock Pro EXP Halterset 5-90 PBPROSET3 (PBPROSET3)

De compacte en krachtige Powerblock Pro EXP Halterset 5-90 bespaart ruimte in uw fitnessruimte en biedt toch maximaal mogelijkheden. Het PowerBlock concept is door zijn eenvoud erg handig en prettig. Bereik uw fitnessdoelen en houd uw fitnessruimte netjes en georganiseerd.

Mogelijke gewichten: 1.1 | 2.2 | 3.4 | 4.5 | 6.8 | 7.9 | 9 | 11.3 | 12.5 | 13.6 | 15.8 | 17 | 18.1 | 20.4 | 21.5 | 22.7 | 24.9 | 26 |
27.2 | 29.5 | 30.6 | 31.7 | 34 | 35.1 | 36.3 | 38.5 | 39.7 | 40.8 kg per hand.
 

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€1.089,-

 (incl. BTW)

Tunturi verstelbare Dumbbell Set 20 kg 14TUSCL236 Tunturi verstelbare Dumbbell Set 20 kg 14TUSCL236 (14TUSCL236)

De Tunturi Dumbbell 1x 20 kg is een halter met een schroefsluiting zodat je gewichten op hun plek blijven tijdens je work-out. De halter weegt 2,5 kg en heeft een diameter van 30 mm en is 36 cm lang.

Standaard meegeleverd:
- 2 x 1,25 kg
- 2 x 2,5 kg
- 2 x 5 kg    

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€64,95

 (incl. BTW)

Waarom Fitness24?

Home | Krachtapparatuur > Verstelbare halters > Tunturi Selector Dumbbell 12,5 kg

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.