X-Line trapezius row XR220

XR220 | Schrijf de eerste review! 33723 33723 6013839552507

De  X-Line toestellen voldoen aan de hoogste normen voor professionele apparaten tegen een fractie van de prijs.

Moderne technologie en wetenschappelijk onderzoek in de bewegingswetenschappen, biomechanica, sportgeneeskunde en topsport maken het mogelijk om nieuwe generatie machines te ontwerpen voor professionele fitness-en zorgomgeving.

Het gebruik van de hoogwaardige materialen, geavanceerde technologieën en hoge precisie-apparatuur vormen de belangrijkste elementen voor het succes van de X-Line training toestellen.

De invoering van een wetenschappelijke benadering bij de ontwikkeling van deze apparatuur, en technische controle service op elk productie niveau, waarborgen de kwaliteit.

De bekleding is gemaakt van hoog kwaliteitsleer met een hoge densiteit vulling.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Beschikbaar, vraag naar de levertijd
1399 €1.399,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Afvoer verpakkingsmaterialen
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Frame, zitting en rugleuning zijn beschiktbaar in diverse kleurcombinaties.

Frame: zwart, grijs, wit en antraciet.

Zitting en rugleuning: combinatiemogelijkheden met zwart, rood, licht groen, grijs, wit en blauw.

In overleg zijn er ook andere kleurcombinaties mogelijk!

Specificaties
  • Afmetingen (lxbxh) 175 x 101 x 92 cm
  • Maximaal gebruikersgewicht 250 kilogram
  • Gewicht 71 kilogram
  • Spiergroep Rug
  • Merken X-Line
  • Uitvoering Row
  •   Single Stations
  • Gebruik Semi professioneel gebruik
  • Conditie Nieuw model
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Afvoer verpakkingsmaterialen
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Life Fitness Insignia Series Seated Leg Curl Life Fitness Insignia Series Seated Leg Curl (SS-SLC)

De Life Fitness Insignia Series Seated Leg Curl bootst de natuurlijke krachtcurve van het lichaam over het gehele bewegingsbereik na. Hoogwaardige Insignia Series-krachttrainingstoestellen met steekgewichten hebben intelligente trekjes en subtiele designelementen waardoor dit product natuurlijk aanvoelt en een werkelijk onvergetelijke ervaring biedt.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd
€8.699,-

 (incl. BTW)

Life Fitness Axiom series dual adjustable pulley Life Fitness Axiom series dual adjustable pulley (PH-OPDAP-01)

De Life Fitness Axiom series dual adjustable pulley is geschikt voor oneindig veel mogelijke kracht oefeningen. Het is het pronkstuk voor de persoonlijke training, individuele training en trainingen met een kleine groep. Bij dit krachtstation zit de gewicht stapel in het midden en heeft het een open en uitnodigend ontwerp waardoor het krachtstation weinig ruimte in zal nemen. Het krachtstation biedt een ergonomische optrekstang met diverse handgreepposities. En er zit een kabel van ruim 2,25 meter bij, waarmee u verschillende uiteenlopende bewegingen kunt maken naast de krachttraining oefeningen.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd
€7.253,-

 (incl. BTW)

Life Fitness Optima Series Leg Curl liggend Life Fitness Optima Series Leg Curl liggend (PH-OSLC)

De Life Fitness Optima Series Leg Curl versterkt de hamstrings door op de buik liggend de spieren te trainen. Door de perfecte, uitnodigende vormgeving van de Optima Series-krachtrainingstoestellen zijn deze toestellen een uitstekende investering voor elke fitnessclub, sportschool en veeleisende thuissporter.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd
€3.189,-

 (incl. BTW)

Toorx Professional AVANT PLX-6350 Assisted Pull Up/Chin Up/Dip Toorx Professional AVANT PLX-6350 Assisted Pull Up/Chin Up/Dip (PLX-6350)

De Toorx Professional AVANT PLX-6350 Assisted Pull Up/Chin Up/Dip is een veelzijdig fitnessapparaat dat een gerichte en complete training mogelijk maakt. Met een combinatie van geavanceerde functies en hoogwaardige materialen biedt dit toestel een optimale trainingservaring.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€3.599,-

 (incl. BTW)

Toorx Abductor & Adductor PLX 5400 Toorx Abductor & Adductor PLX 5400 (PLX-5400)

De Toorx Abductor & Adductor is een Single Station met dubbele functie: Abductor & Adductor met 80 kg gewichtenstapel. Dit apparaat maakt deel uit van de nieuwe lijn van Toorx Professional. Deze machines bieden dubbele oefeningen voor de meest getrainde spiergroepen en zijn daarom niet te missen in uw sportschool, bedrijfsfitness, personal training of fysiotherapiepraktijk.



Beschikbaar, vraag naar de levertijd
€2.999,-

 (incl. BTW)

Toorx Professional AVANT PLX-7000 Abductor Toorx Professional AVANT PLX-7000 Abductor (PLX-7000)

De Toorx Professional AVANT PLX-7100 Multi Hip is een geavanceerde krachttrainingsmachine die ontworpen is voor commercieel gebruik. Met zijn single winding pull systeem en comfortabele high-density foam kussens met PU bekleding en volledige rugleuning biedt deze machine een effectieve en comfortabele training voor de heupspieren.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€3.199,-

 (incl. BTW)

Waarom Fitness24?

Home | Krachtapparatuur > Single stations > X-Line trapezius row XR220

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.