De X-Line toestellen voldoen aan de hoogste normen voor professionele apparaten tegen een fractie van de prijs.
Moderne technologie en wetenschappelijk onderzoek in de bewegingswetenschappen, biomechanica, sportgeneeskunde en topsport maken het mogelijk om nieuwe generatie machines te ontwerpen voor professionele fitness-en zorgomgeving.
Het gebruik van de hoogwaardige materialen, geavanceerde technologieën en hoge precisie-apparatuur vormen de belangrijkste elementen voor het succes van de X-Line training toestellen.
De invoering van een wetenschappelijke benadering bij de ontwikkeling van deze apparatuur, en technische controle service op elk productie niveau, waarborgen de kwaliteit.
De bekleding is gemaakt van hoog kwaliteitsleer met een hoge densiteit vulling.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Frame, zitting en rugleuning zijn beschiktbaar in diverse kleurcombinaties.
Frame: zwart, grijs, wit en antraciet.
Zitting en rugleuning: combinatiemogelijkheden met zwart, rood, licht groen, grijs, wit en blauw.
In overleg zijn er ook andere kleurcombinaties mogelijk!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
4% Korting
Lifemaxx Hip Thrust Bench
(LMX1057)
De Lifemaxx Hip Thrust Bench een mooie en robuuste mat-zwarte bank geschikt voor intensief commercieel gebruik.
De Hip Thrust Bench is zeer duurzaam ontworpen zonder bewegende delen.
Door de hip thrust oefeningen uit te voeren op deze speciaal ontworpen bank wordt het risico op ongelukken beperkt.
De oefeningen kunnen uitgevoerd worden met een bar, maar ook met diverse resistance bands.
€429,95
€408,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
Toorx Professional Isolateral Seated Row PLX 8450
(PLX-8450)
De Toorx Professional Isolateral Seated Row PLX 8450 is hét toestel voor professionele en gecontroleerde rugtraining. Met het onafhankelijke INDEPENDENT PUSH leverage systeem train je elke kant van de rug afzonderlijk voor maximale spierbalans. De verstelbare zitting en rugleuning zorgen voor een perfecte ergonomie en optimaal comfort tijdens elke sessie. Dankzij de volledig afgeschermde gewichtsstapel en het heavy-duty frame is dit toestel ontworpen voor intensief, veilig en duurzaam gebruik.
(incl. BTW)
Toorx FWX-5600 Seated pull down
(FWX-5600)
De Toorx FWX-5600 Seated pull down maakt deel uit van de nieuwste plate loaded lijn van Toorx Het is het een unilaterale Pull Down, dat betekent dat je dus beide kanten onafhankelijk van elkaar kunt gebruiken. Het toestel is voorzien van een antikras frame, kogellagers en ergonomisch ontwerp. Deze professionele seated row is zo gemaakt dat het ergonomisch comfort oplevert voor goede uitvoering en maximale spieractiviteit. Dit toestel is de ideale aanvulling in jouw gym, sportschool, bedrijf of PT-studio.
(incl. BTW)
X-Line pectoral fly XR124
(XR124)
De X-Line toestellen voldoen aan de hoogste normen voor professionele apparaten tegen een fractie van de prijs. Moderne technologie en wetenschappelijk onderzoek in de bewegingswetenschappen, biomechanica, sportgeneeskunde en topsport maken het mogelijk om nieuwe generatie machines te ontwerpen voor professionele fitness-en zorgomgeving. Het gebruik van de hoogwaardige materialen, geavanceerde technologieën en hoge precisie-apparatuur vormen de belangrijkste elementen voor het succes van de X-Line training toestellen. De invoering van een wetenschappelijke benadering bij de ontwikkeling van deze apparatuur, en technische controle service op elk productie niveau, waarborgen de kwaliteit. De bekleding is gemaakt van hoog kwaliteitsleer met een hoge densiteit vulling.
(incl. BTW)
Body-Solid Seated Leg extension & Supine curl
(GLCE365)
Leg extensions en leg curls hebben een hoge prioriteit bij trainers, bodybuilders en coaches. Deze oefeningen vorm de basis voor de kracht in je benen. Ze zijn effectief voor het versterken van de knieën, hamstrings, quadriceps en bilspieren.
(incl. BTW)
Life Fitness Axiom series pectoral fly / rear deltoid
(PH-OPFLY-01)
De Life Fitness Axiom series pectoral fly / rear deltoid zijn 2 toestellen in 1. Dit toestel biedt u de mogelijkheid om uw borst- en deltaspieren te trainen. Het toestel heeft een slank ontwerp wat een uitnodigende werking heeft op sporters van alle fitnessniveaus.
(incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Single stations > X-Line abductor machine XR114
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.