De X-Line toestellen voldoen aan de hoogste normen voor professionele apparaten tegen een fractie van de prijs.
Moderne technologie en wetenschappelijk onderzoek in de bewegingswetenschappen, biomechanica, sportgeneeskunde en topsport maken het mogelijk om nieuwe generatie machines te ontwerpen voor professionele fitness-en zorgomgeving.
Het gebruik van de hoogwaardige materialen, geavanceerde technologieën en hoge precisie-apparatuur vormen de belangrijkste elementen voor het succes van de X-Line training toestellen.
De invoering van een wetenschappelijke benadering bij de ontwikkeling van deze apparatuur, en technische controle service op elk productie niveau, waarborgen de kwaliteit.
De bekleding is gemaakt van hoog kwaliteitsleer met een hoge densiteit vulling.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Frame, zitting en rugleuning zijn beschiktbaar in diverse kleurcombinaties.
Frame: zwart, grijs, wit en antraciet.
Zitting en rugleuning: combinatiemogelijkheden met zwart, rood, licht groen, grijs, wit en blauw.
In overleg zijn er ook andere kleurcombinaties mogelijk!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
5% Korting
LifeMaxx Dumbbell Toren (LMX 82)
(LMX82W)
LifeMaxx Dumbbell Toren (LMX 82) LifeMaxx Dumbbell Toren geschikt voor LifeMaxx Fixed Dumbbells (LMX 79) en Chromen Dumbbells (LMX 80) van 1 t/m 10 kg. Afmeting: 55 cm x 45 cm x 135 cm.
€279,95
€265,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
NOHrD Swingbell toren Vintage Eiken
(OFNR013241)
De NOHRD Swing Tower, vervaardigd uit massief, geolied hout, biedt een stijlvolle en subtiele opslagoplossing. De SwingBells vrije gewichten kunnen eenvoudig worden verwijderd en opgeborgen zoals nodig. De handvatten zijn gemaakt van massief hout en de handgenaaide pouches van echt leer – acht SwingBells handgewichten (2 sets van 2, 4, 6, 8 kg) worden compact en rechtop op de Swing Tower bewaard. Klaar voor onmiddellijk gebruik hangen de dumbbells aan speciaal ontworpen roestvrijstalen haken. De Swing Tower is een uiterst stevige en compacte dumbbell opslagoplossing met een totaalgewicht van ongeveer 50 kg.
(incl. BTW)
NOHrD Weight Plate Tower set Zwart
(OFNR026005)
De NOHrD Weight Plate Tower set is een stevige haltertoren van massief, geolied hout met in totaal 20 halterschijven (8 x 5 kg, 4 x 2,5 kg, 4 x 1,25 kg, 4 x 0,5 kg).
Inclusief twee halters van Gungnir met SlideLock-mechanisme voor eenvoudig laden en een halterstang (140cm).
Als de halterschijven volledig geladen zijn, kun je trainen met een gewicht van 32 kg elk met de halterschijven en tot 62 kg in totaal met de halterstang.
De halterschijven zijn aan beide zijden bekleed met echt houtfineer.
Let op: De NOHrD Weight Plates Tower set is verkrijgbaar in 6 verschillende kleuren!
(incl. BTW)
NOHrD Swingboard eikenhout
(OFNR013315)
De NOHrD Swingboard is gemaakt van massief hout en biedt plaats aan een complete set swingbells van 2, 4, 6 en 8 kilogram. Op de bovenkant van de toren kunt u een tablet of smartphone in de houder plaatsen. Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld workout video’s of de trainingshandleiding van NOHrD te bekijken. Zowel opgehangen op de vrijstaande SwingTower of aan de muur met het SwingBoard, de NOHrD SwingBells kunnen met een minimale benodigde ruimte worden opgeborgen. Let op: deze toren wordt geleverd inclusief 2, 4, 6 en 8 kilogram Swingbells.
(incl. BTW)
X-Line barbell rack 4 places
(XR407)
De X-Line toestellen voldoen aan de hoogste normen voor professionele apparaten tegen een fractie van de prijs. Moderne technologie en wetenschappelijk onderzoek in de bewegingswetenschappen, biomechanica, sportgeneeskunde en topsport maken het mogelijk om nieuwe generatie machines te ontwerpen voor professionele fitness-en zorgomgeving. Het gebruik van de hoogwaardige materialen, geavanceerde technologieën en hoge precisie-apparatuur vormen de belangrijkste elementen voor het succes van de X-Line training toestellen. De invoering van een wetenschappelijke benadering bij de ontwikkeling van deze apparatuur, en technische controle service op elk productie niveau, waarborgen de kwaliteit. De bekleding is gemaakt van hoog kwaliteitsleer met een hoge densiteit vulling.
(incl. BTW)
4% Korting
Muscle Power 1-Halsterstang beugel wandmodel
(MP2814-1)
De Muscle Power 1-Halsterstang beugel wandmodel is een must-have accessoire voor elke functionele fitnessruimte.
Deze houder is speciaal ontworpen om zes halterstangen veilig en stevig aan de muur te bevestigen.
Hierdoor blijft jouw halterstang altijd binnen handbereik en veilig opgeborgen.
€24,95
€23,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Opbergsystemen > X-Line dumbbell rack with a set of chrome dumbbells 0.5 -10 kg
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.