Muscle Power Opbergrek voor bumperplates en halterstangen MP947  MP947 Uitverkoop

Muscle Power Opbergrek voor bumperplates en halterstangen MP947

MP947 | Schrijf de eerste review! 19723 19723 7423521873855

Het Muscle Power Opbergrek voor bumperplates en halterstangen MP947 is geschikt voor 50 mm gewichten en halterstangen.

Dit rek is ruimtebesparend en beschikt over 6 ophangpunten voor halterchijven en heeft ruimte voor 2 stangen.

De rubbervoeten beschermen de vloeg tegen beschadegingen.

Kenmerken:

- Zes ophangpinnen voor 50 mm halterschijven
- Twee houders voor 50 mm halterstangen
- Robuust stalen frame,
- Centrale gewichtsverdeling om omkiepen te voorkomen
- Slijtvaste, antracietgrijze poedercoating lak
- Met rubbervoeten om de vloer te beschermen


Gratis levering: 2-4 werkdagen

€244,95

219,95 €219,95

Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 1 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Specificaties
  • Merken Muscle Power
  • Soort rek Schijven rek
  • Categorie Black friday
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 1 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Lifemaxx Challenge Bag 10KG oranje 10% Korting Lifemaxx Challenge Bag 10KG oranje (LMX1550.10)

Trainen met Lifemaxx Challenge Bag 10KG voor je core stabiliteit, kracht en uithoudingsvermogen. Zeer geschikt voor crossfit en bootcamp. Maar ook leuk voor sportscholen, personal trainers en voor groepfitness. Doordat het gewicht binnen de zak kan bewegen zijn de power bags uniek. Tevens verandert het van vorm als je het optilt.  

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€75,95

€67,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

X-Line barbell rack 4 places X-Line barbell rack 4 places (XR407)

De  X-Line toestellen voldoen aan de hoogste normen voor professionele apparaten tegen een fractie van de prijs. Moderne technologie en wetenschappelijk onderzoek in de bewegingswetenschappen, biomechanica, sportgeneeskunde en topsport maken het mogelijk om nieuwe generatie machines te ontwerpen voor professionele fitness-en zorgomgeving. Het gebruik van de hoogwaardige materialen, geavanceerde technologieën en hoge precisie-apparatuur vormen de belangrijkste elementen voor het succes van de X-Line training toestellen. De invoering van een wetenschappelijke benadering bij de ontwikkeling van deze apparatuur, en technische controle service op elk productie niveau, waarborgen de kwaliteit. De bekleding is gemaakt van hoog kwaliteitsleer met een hoge densiteit vulling.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd
€1.269,95

 (incl. BTW)

Lifemaxx Bodypump Opbergrek 10% Korting Lifemaxx Bodypump Opbergrek (LMX1144)

Dit bodypump opbergrek is een perfecte manier om uw bodypump sets op te bergen. Mogelijkheid om tot 10 sets op te bergen. Het stijlvolle matzwarte frame is robuust en zeer geschikt voor intensief gebruik.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€289,95

€260,95

  Je bespaart €29,- (incl. BTW)

NOHrD Swingbell toren Vintage Eiken NOHrD Swingbell toren Vintage Eiken (OFNR013241)

De NOHRD Swing Tower, vervaardigd uit massief, geolied hout, biedt een stijlvolle en subtiele opslagoplossing. De SwingBells vrije gewichten kunnen eenvoudig worden verwijderd en opgeborgen zoals nodig. De handvatten zijn gemaakt van massief hout en de handgenaaide pouches van echt leer – acht SwingBells handgewichten (2 sets van 2, 4, 6, 8 kg) worden compact en rechtop op de Swing Tower bewaard. Klaar voor onmiddellijk gebruik hangen de dumbbells aan speciaal ontworpen roestvrijstalen haken. De Swing Tower is een uiterst stevige en compacte dumbbell opslagoplossing met een totaalgewicht van ongeveer 50 kg.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€799,-

 (incl. BTW)

Tunturi Kettlebell Rek 10% Korting Tunturi Kettlebell Rek (14TUSCL338)

Dit Tunturi Kettlebell Rek is perfect voor thuis of in de sportschool, een goede fitnessruimte kan tegenwoordig niet meer zonder kettlebells. En voor de veiligheid en het gebruiksgemak is het prettig om die ‘totaal gym machines’ netjes en overzichtelijk op te kunnen ruimen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€335,95

€301,95

  Je bespaart €34,- (incl. BTW)

NOHrD Weight Plate Tower Kersenhout excl. gewichten NOHrD Weight Plate Tower Kersenhout excl. gewichten (OFNR026402)

De NOHrD Weight Plate Tower is een designcombinatie van massief hout, gepoedercoat staal en geborsteld roestvrij staal - een indrukwekkend statement voor elke fitnessruimte.

De toren biedt ruimte voor individuele halterschijven en volgeladen halters om de fitnessruimte netjes te houden.

De halterstangen (pumpers) zijn veilig op te bergen aan de achterkant.
Let op: 
Deze toren word geleverd exclusief gewichten, halterstang en dumbbellstang.

Let op:
 De NOHrD Weight Plates Tower is verkrijgbaar in 6 verschillende kleuren!

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€1.069,-

 (incl. BTW)

Waarom Fitness24?

Home | Krachtapparatuur > Opbergsystemen > Muscle Power Opbergrek voor bumperplates en halterstangen MP947

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.