Met deze Marcy - Tunturi Dumbell Toren 14TUSCL200 zijn dumbbells overzichtelijk op te bergen. Mooi en ruimte besparend.
Geschikt voor 2 x 10 dumbbells van 1 t/m 10 kg.
Dumbbells worden niet meegeleverd.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
4% Korting
Muscle Power opbergrek Light voor Olympische Halterschijven MP934
(MP934)
Het Muscle Power opbergrek Light voor Olympische Halterschijven MP934 is een zeer compact opbergrek voor het opbergen van olympische schijven met doorsnede van 50 mm. Rek heeft 7 opbergpinnen.
€81,95
€77,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
Body-Solid Rubber bumper plate rek
(GBPR10)
De Body-Solid Rubber bumper plate rek is een geweldige accessoire voor het opruimen van je bumper plates. Houd je trainingsruimte georganiseerd en veilig, het rek heeft acht, 10 cm brede, slots voor opslag van je bumper plates. Een echt must-have voor elke sportschool, school, militaire kazerne of home-gym.
(incl. BTW)
NOHrD Swingbell toren eikenhout
(OFNR013215)
De NOHrD Swingbell toren is gemaakt van massief hout en biedt plaats aan een complete set swingbells van 2, 4, 6 en 8 kilogram. Op de bovenkant van de toren kunt u een tablet of smartphone in de houder plaatsen. Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld workout video’s of de trainingshandleiding van NOHrD te bekijken. Zowel opgehangen op de vrijstaande SwingTower of aan de muur met het SwingBoard, de NOHrD SwingBells kunnen met een minimale benodigde ruimte worden opgeborgen. Let op: deze toren wordt geleverd inclusief 2, 4, 6 en 8 kilogram Swingbells.
(incl. BTW)
NOHrD Weight Plate Tower set Walnoothout
(OFNR026003)
De NOHrD Weight Plate Tower set is een stevige haltertoren van massief, geolied hout met in totaal 20 halterschijven (8 x 5 kg, 4 x 2,5 kg, 4 x 1,25 kg, 4 x 0,5 kg).
Inclusief twee halters van Gungnir met SlideLock-mechanisme voor eenvoudig laden en een halterstang (140cm).
Als de halterschijven volledig geladen zijn, kun je trainen met een gewicht van 32 kg elk met de halterschijven en tot 62 kg in totaal met de halterstang.
De halterschijven zijn aan beide zijden bekleed met echt houtfineer.
Let op: De NOHrD Weight Plates Tower set is verkrijgbaar in 6 verschillende kleuren!
(incl. BTW)
4% Korting
Muscle Power Dumbbellrek voor 5 sets dumbbells deluxe
(FFMP71D1I-5sets)
Dit Muscle Power Dumbbellrek deluxe heeft 2 niveaus voor het opbergen van 5 paar dumbbells. De dumbbells kan je makkelijk wegleggen op de kunststof schalen en er zit voldoende ruimte tussen waardoor het niet te krap komt te liggen. Ontwerp van dit dumbbellrek heeft ronde vormen, en heeft een zwarte matte uitstraling. Dit dumbbell opbergrek is zeer degelijk en zwaar uitgevoerd en weegt 100 kg, geschikt voor professioneel gebruik. Let op: de dumbbells zijn niet inbegrepen.
€569,-
€541,-Je bespaart €28,- (incl. BTW)
4% Korting
Muscle Power Dumbbell Rek 3 laags MP942
(MP942)
Het Muscle Power Dumbbell rek 3 laags bestaat uit 3 lagen, geschikt voor de hexa dumbbells maar ook voor ronde dumbbells. Let op: de dumbbells zijn niet inbegrepen.
€314,95
€299,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Opbergsystemen > Marcy Dumbell Toren 14TUSCL200
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.