Finnlo opbergsysteem voor 30 mm schijven en stangen  3917 10% Korting

Finnlo opbergsysteem voor 30 mm schijven en stangen

3917 | Schrijf de eerste review! 68670 68670 4005251391705

Het Finnlo opbergsysteem voor 30 mm schijven en stangen is ideaal voor het makkelijk op kunnen bergen van uw 30 mm schijven en stangen.

Het is een een extreem stabiel opbergrek en mag niet ontbreken als u uw fitnessruimte netjes wilt houden.

Het rek heeft de mogelijkheid om 4 verschillende halterschuiven op te bergen en 3 opties om verticaal uw halterstangen in te steken.

De schijfhouders zijn 20 cm lang en doordat het einde voorzien is van een rubberen kapje, blijven uw halterschijven altijd netjes op hun plaats.

De 3 opties voor het opbergen van halterstangen zijn ook 20cm lang en hierdoor ideaal voor zowel lange als korte stangen.

Met de perfecte stabiliteit (door de 4 stelvoetjes) van het rek en een maximaal belastbaar gewicht van 300 kilogram is het opbergsysteem van Finnlo een onmisbaar product in uw fitnessruimte.

Let op: de gewichten zijn optioneel verkrijgbaar.


Voor 17:00 uur besteld in doos, vandaag gratis verstuurd

€199,95

179,95 €179,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 1 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Specificaties
  • Afmetingen (lxbxh) 41 x 89 x 76 cm
  • Merken Finnlo
  • Soort rek Schijven rek
  •   Halterstangen rek
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 1 jaar garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Toorx verticaal dumbbellrek Toorx verticaal dumbbellrek (RPM-10)

Met het Toorx verticaal dumbbellrek heeft u de mogelijkheid om 10 paar dumbbells netjes op te bergen. Daar zijn compacte formaat is bijvoorbeeld een vrije hoek in uw fitnessruimte al voldoende om dit opbergrek te plaatsen. Dit verticale opbergrek is geschikt voor alle soorten dumbbells.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€248,95

 (incl. BTW)

NOHrD Organizer NOHrD Organizer (OFNR026404)

De NOHRD organizer biedt een goede opbergmogelijkheid voor alle accessoires. De organizer hangt aan de muur, heeft een afmeting van 110 x 50,8 cm en past perfect in het WATERROWER | NOHRD assortiment. Inclusief verschillende haken om op te hangen.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€999,-

 (incl. BTW)

NUCCLR dumbbellrack 8 sets 9% Korting NUCCLR dumbbellrack 8 sets (NUC1059)

Het NUCCLR dumbbellrack 8 sets is een stijlvolle en praktische oplossing om je fitnessruimte georganiseerd te houden. Met zijn moderne matzwarte poedercoating biedt dit robuuste rek veilige opslag voor 8 paar dumbbells, perfect voor zowel thuisgyms als commerciële sportscholen. De halfronde aflegschalen zorgen ervoor dat de gewichten niet wegrollen en blijven eenvoudig toegankelijk, wat je training soepeler maakt. Het stevige frame en de antislip rubbervoeten garanderen stabiliteit en beschermen je vloer tegen beschadigingen. Dit hoogwaardige rek is geschikt voor verschillende soorten dumbbells en helpt je fitnessruimte professioneel en overzichtelijk te houden.  

Voor 17:00 uur besteld, vandaag gratis verstuurd

€659,-

€599,-

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

X-Line dumbbell rack with a set of chrome dumbbells 0.5 -10 kg X-Line dumbbell rack with a set of chrome dumbbells 0.5 -10 kg (XR410)

De  X-Line toestellen voldoen aan de hoogste normen voor professionele apparaten tegen een fractie van de prijs. Moderne technologie en wetenschappelijk onderzoek in de bewegingswetenschappen, biomechanica, sportgeneeskunde en topsport maken het mogelijk om nieuwe generatie machines te ontwerpen voor professionele fitness-en zorgomgeving. Het gebruik van de hoogwaardige materialen, geavanceerde technologieën en hoge precisie-apparatuur vormen de belangrijkste elementen voor het succes van de X-Line training toestellen. De invoering van een wetenschappelijke benadering bij de ontwikkeling van deze apparatuur, en technische controle service op elk productie niveau, waarborgen de kwaliteit. De bekleding is gemaakt van hoog kwaliteitsleer met een hoge densiteit vulling.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd
€2.359,95

 (incl. BTW)

Muscle Power opbergrek voor Kettlebells deluxe 11% Korting Muscle Power opbergrek voor Kettlebells deluxe (FFMP71N1C-BL)

Dit Muscle Power Opbergrek voor kettlebells deluxe Mooi ontwerp rek voor het opbergen van kettlebells. Je kan ca 10 kettlebells kwijt op dit rek. Dit opbergrek bestaat uit 2 lagen. Let op: de kettlebells zijn niet inbegrepen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€449,95

€399,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

NOHrD Swingboard club sport NOHrD Swingboard club sport (OFNR013304)

De NOHrD Swingboard is gemaakt van massief hout en biedt plaats aan een complete set swingbells van 2, 4, 6 en 8 kilogram. Op de bovenkant van de toren kunt u een tablet of smartphone in de houder plaatsen. Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld workout video’s of de trainingshandleiding van NOHrD te bekijken. Zowel opgehangen op de vrijstaande SwingTower of aan de muur met het SwingBoard, de NOHrD SwingBells kunnen met een minimale benodigde ruimte worden opgeborgen. Let op: deze toren wordt geleverd inclusief 2, 4, 6 en 8 kilogram Swingbells.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€739,-

 (incl. BTW)

Waarom Fitness24?

Home | Krachtapparatuur > Opbergsystemen > Finnlo opbergsysteem voor 30 mm schijven en stangen

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.