Deze handige Body-Solid Olympic plate tree schijvenstandaard 50 mm houd je trainingsruimte veilig en opgeruimd.
De eenvoudig te gebruiken schijvenstandaard zorgt ervoor dat het gewicht naar het midden wordt geleidt, op deze manier is de hij uiterst stevig en verklein je de kans op omvallen.
Maar liefst zes verschillende opbergmogelijkheden zorgen ervoor dat u snel en makkelijk uw halterschijven kunt opbergen.
De halterschijven worden niet meegeleverd.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Body-Solid Olympic plate tree schijvenstandaard 50 mm
Eigenschappen:
- 6 opslag plekken olympische halterschijven
- Maximaal ondersteund gewicht: 453 kg
- Afmetingen: L 41 cm x B 69 cm x H 61 cm
- Gewicht: 11 kg
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
NOHrD Swingboard club sport
(OFNR013304)
De NOHrD Swingboard is gemaakt van massief hout en biedt plaats aan een complete set swingbells van 2, 4, 6 en 8 kilogram. Op de bovenkant van de toren kunt u een tablet of smartphone in de houder plaatsen. Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld workout video’s of de trainingshandleiding van NOHrD te bekijken. Zowel opgehangen op de vrijstaande SwingTower of aan de muur met het SwingBoard, de NOHrD SwingBells kunnen met een minimale benodigde ruimte worden opgeborgen. Let op: deze toren wordt geleverd inclusief 2, 4, 6 en 8 kilogram Swingbells.
(incl. BTW)
NOHrD Swingbell toren club sport
(OFNR013204)
De NOHrD Swingbell toren is gemaakt van massief hout en biedt plaats aan een complete set swingbells van 2, 4, 6 en 8 kilogram. Op de bovenkant van de toren kunt u een tablet of smartphone in de houder plaatsen. Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld workout video’s of de trainingshandleiding van NOHrD te bekijken. Zowel opgehangen op de vrijstaande SwingTower of aan de muur met het SwingBoard, de NOHrD SwingBells kunnen met een minimale benodigde ruimte worden opgeborgen. Let op: deze toren wordt geleverd inclusief 2, 4, 6 en 8 kilogram Swingbells.
(incl. BTW)
5% Korting
Muscle Power Dumbbellrek met aflegschalen voor 5 sets
(MP948)
Optimaliseer je trainingsruimte met het Muscle Power Dumbbellrek met aflegschalen voor 5 sets.
Dit rek is ontworpen om een veilige en georganiseerde opslagoplossing te bieden voor je dumbbells, waardoor je trainingsruimte netjes en overzichtelijk blijft.
Met een robuuste constructie en een dikwandig ovalen frame biedt ons Dumbbellrek Ovaal maximale belastbaarheid en stabiliteit.
Let op: de dumbbells zijn niet inbegrepen.
Dit opbergrek is geschikt voor vrijwel alle ronde dumbbells met een binnenmaat van minimaal 130 mm.
€374,95
€355,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
Tunturi Dumbell Rek - Neopreen/Vinyl dumbells
(14TUSCL392)
Met dit Tunturi Dumbell Rek - Neopreen/Vinyl dumbells heb je nooit meer slordig rondslingerende dumbbells. Het stabiele en stevige rek biedt plaats voor tien paar vinyl of neopreen dumbbells en is afgewerkt met een poedercoating om beschadigingen aan zowel het rek als de dumbbells te voorkomen.
(incl. BTW)
10% Korting
Muscle Power wandmodel dipper wall line
(MP1218E)
De Muscle Power wandmodel dipper wall line is perfect voor het effectief trainen van je borstspieren, triceps en schouders. De grepen zijn voorzien van knurling, wat zorgt voor een stevige en veilige grip tijdens het sporten. Dit dipstation wordt geleverd met een metalen montageplaat die eenvoudig aan de muur kan worden bevestigd.
€118,95
€106,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
5% Korting
Muscle Power Verticaal Dumbbellrek Heavy Zwart voor 24 dumbbells MP939
(MP939)
In het Muscle Power Verticaal Dumbbellrek Heavy kunnen 24 dumbbells worden opgeborgen. Geschikt voor 24 stuks hexagonale dumbbells tot 25 kilo, helaas niet geschikt voor ronde dumbbells. Let op: de dumbbells zijn niet inbegrepen.
€238,95
€226,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Opbergsystemen > Body-Solid Olympic plate tree schijvenstandaard 50 mm
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.