Het Kettler trainingsstation Classic 07702-100 voldoet door de geïntegreerde trektoren, de butterfly en de in hellingshoek verstelbare trainingsbank aan alle voorwaarden voor een afwisselende krachttraining thuis.
Let op: Selecteer stang en gewichten bij de productopties. Deze homegym wordt standaard zonder stang en gewichten geleverd.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kettler trainingsstation Classic 07702-100
Het solide frame van de Kettler Classic homegym, uit gepoedercoat 51x45 mm tunnel buis,
biedt de stabiliteit die voor een intensieve training noodzakelijk is. Om naast de beenspieren ook doelgericht de armen te kunnen trainen, kan de beencurler gemakkelijk door een biceps curlpult vervangen worden. Dit is de ideale uitbreiding voor een correcte bicepstraining.
Let op: Selecteer stang en gewichten bij de productopties. Deze homegym wordt standaard zonder stang en gewichten geleverd.
Specificaties Kettler Classic homegym:
- Bankdrukken liggend
- Vlakke en scheve bank
- Beencurlen
- Beenstrekken
- Biceps curlpult als accessoire verkrijgbaar
- Butterfly voorwaarts
- Latissimus-trektoren
- Afmetingen opgeklapt (LxBxH): 135 x 104 x 200 cm
- Afmetingen opgesteld (LxBxH): 250 x 104 x 200 cm
- Afstand haltersteun (buitenmaat): 100 cm
- Beencurler verstelbaar
- Beenstrekker verstelbaar
- Beklede plank in hoek verstelbaar
- Butterfly met excentrische techniek
- Gelagerde katrollen voor kabeltrekken
- Halterbank plaatsbesparend opklapbaar
- Haltersteun in hoogte verstelbaar
- Kleur zwart
- Maximaal lichaamsgewicht: 130 kg
- Maximale gewichtsbelasting: beencurler 60 kg
- Maximale gewichtsbelasting: haltersteun 120 kg
- Maximale gewichtsbelasting: trektoren 60 kg
- Met kunststof beklede stalen kabels
- 3 jaar garantie
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Body Solid Leverage Line Incline Chest Bench Press (LVIP)
(LVIP)
De Body Solid Leverage Line Incline Chest Bench Press (LVIP) is een professioneel schuin bankdruk toestel uit de Leverage Line van Body Solid. De Body Solid Leverage Line is ontworpen voor sporters behoefte hebben aan professionele kwaliteit voor een betaalbare prijs.
(incl. BTW)
Hammer Autark ft3 landmine
(14030)
Hammer Autark ft3 landmine Verhoog de veelzijdigheid van je krachttraining. Breid je trainingsmogelijkheden uit met de Autark FT3 Landmine, ontworpen voor halterstangen van 30 en 50 mm. Deze veelzijdige add-on is ideaal voor sporters die hun krachttraining willen intensiveren met functionele oefeningen. Dankzij de eenvoudige installatie en robuuste constructie, voeg je moeiteloos extra variatie toe aan je workout.
(incl. BTW)
Toorx Optionele stand voor PRX-5000
(STAND-PRX-5000)
Door de Toorx Optionele stand voor PRX-5000 toe te voegen aan de PRX-5000 kun je deze zonder muur gebruiken.
De afmetingen van de stand zijn: 1390 x 1060 x 1690 mm
De diepte van de pulley is dan 59 cm. Gewicht van de stand: 51 kg.
(incl. BTW)
Tunturi Platinum Dual Assisted Chin Up/Dip Selectorized
(25PVS22000)
Met de Tunturi Platinum Dual Assisted Chin Up/Dip ervaar je een complete bovenlichaamtraining met één toestel dankzij de combinatie van assisted chin-ups en dips. Stel eenvoudig de ondersteuning in via de gewichtsstapel om elke training perfect af te stemmen op jouw niveau. De verstelbare handgrepen bieden meerdere gripopties voor gerichte spieractivatie en optimale variatie. Met het robuuste stalen frame en soepele kabelgeleiding geniet je van maximale stabiliteit, comfort en duurzaamheid.
(incl. BTW)
Life Fitness Multi Krachtstation Signature Series MJ8
(LFMJ8)
Het Life Fitness Multi Krachtstation Signature Series MJ8 is een veelzijdig apparaat dat kan worden aangepast met behulp van diverse add-ons, configuraties en instellingen. Hierdoor kunnen sporters over vrijwel onbeperkte trainingsmogelijkheden beschikken. Cable Motion-technologie maakt gebruik van door de gebruiker bepaalde bewegingspaden voor vrijwel eindeloze krachttrainingsmogelijkheden waarmee sporters kunnen werken aan hun evenwicht, stabiliteit en kracht. De MJ8 is perfect voor groepstraining met groepen tot 8 sporters. Het toestel is naar uw eigen wensen samen te stellen en leverbaar in diverse kleurstellingen. Bel of mail ons voor de mogelijkheden.
(incl. BTW)
12% Korting
Life Fitness krachtstation multigym G4 nieuw
(PH-G4-001)
Dankzij het Life Fitness krachtstation multigym G4 brengt Life Fitness variatie in uw training. U kunt zeven verschillende hoeken gebruiken met het drukstation van de GS4. Door de instelmogelijkheden en de superieure ergonomie kunt u doeltreffender en comfortabeler trainen. Het solide, soepele gevoel van de ruimtebesparende Life Fitness G4 homegym, gekoppeld aan zijn uitgebreide aantal oefeningen houdt u gemotiveerd om resultaten te bereiken. De Life Fitness G4 homegym wordt standaard geleverd inclusief een revolving lat bar, een revolving low bar, een ab/triceps strap, en ankle strap en een 73kg weight stack.
€3.195,-
€2.795,-Je bespaart €400,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Krachtstations > Kettler trainingsstation Classic 07702-100
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.