4% Korting
Door een uiteinde van een halterstang, ook wel barbel genoemd, in de draaibaar en gefixeerde punt van de Muscle Power Power Pivot Trainer MP1106 te bevestigen, ontstaan er ineens vele nieuwe (diagonale) mogelijkheden.
De brug van 2- naar 3-dimensionaal trainen wordt geslagen waardoor een groter aantal total body oefeningen aan het bestaande arsenaal kan worden toegevoegd.
€64,95
€61,95Je bespaart €3,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het enkelbenig trainen, wat van belang is om een eventuele disbalans op te heffen en toekomstige blessures te voorkomen, wordt makkelijker gemaakt via de Muscle Power Power Pivot Trainer MP1106.
Doordat de barbell aan een kant gefixeerd is, schept dit meer stabiliteit dan met losse (lichte) gewichten te manoevreren vanwege de onstane instabiliteit.
De rompspieren (core) zwaar trainen met een anti-flexie, anti-extensie, anti-lateroflexie en anti-rotatie weerstand is weer een aspect waarin de barbell pivot trainer uitblinkt.
Doordat het zwaartepunt buiten het steunvlak valt tijdens pivottraining kan men toch veel zwaarder de core belasten vanwege de relatieve stabiliteit.
Voordelen van de Power Pivot:
- 3-Dimensionale total body barbell training.
- Stabiele "single leg" training.
- Schoudervriendelijke "press"-bewegingen.
- Continu core activatie.
- Explosieve core power toepassingsmogelijkheden.
- Corrigeren van verkeerde beweggpatronen.
- Opheffen van disbalanen in de lichaamshouding.
De power pivot trainer wordt geleverd zonder barbell en zonder schijf!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
5% Korting
LifeMaxx Crossmaxx calibrated competition collars pair lmx52
(LMX52)
De LifeMaxx Crossmaxx calibrated competition collars pair lmx52 zijn hoogwaardige, gekalibreerde sluiters die elk een gewicht van 2,5 kg hebben, met een precisie tot op 10 gram. Deze sluiters zijn speciaal ontworpen voor professioneel gebruik en bieden maximale stabiliteit tijdens zware lifts.
€193,95
€183,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Body-Solid Nylon dipping belt
(NB56)
De Body-Solid Nylon dipping belt is gemaakt van een hoge kwaliteit nylon met een brede achterkant voor extra comfort. De kettingmontage en de bergclip zijn inbegrepen. Dipping belts zijn handige hulpmiddelen voor gevorderde gebruikers om gewicht toe te voegen aan oefeningen zoals dips en pull-ups. Deze belt is ideaal voor thuisgebruik of voor in sportschool. Gewichtsplaten zijn apart verkrijgbaar.
(incl. BTW)
Body-Solid Tools ab crunch harness
(ACH18)
Dit Body-Solid Tools ab crunch harness is een extra brede gevoerd harnas die de nek, schouders, rug en borst beschermt terwijl u zich concentreert op uw buikspieren en oblique spieren. Comfortabele schuimrubberen handvatten bieden snelle en eenvoudige handgreep. De degelijke D-ring van stevig staal zorgt voor sterkte en duurzaamheid.
(incl. BTW)
11% Korting
NUCCLR olympic spring clip collar
(NUC1003)
De NUCCLR olympic quick lock collars bieden een veilige en efficiënte oplossing voor het trainen met Olympische halters en halterschijven. Ze houden gewichten stevig op hun plaats, waardoor je met vertrouwen zware oefeningen zoals squats, deadlifts en bench presses kunt uitvoeren. Het duurzame ontwerp is geschikt voor halterstangen van 50 mm en maakt snel en eenvoudig vastzetten en verwisselen van schijven mogelijk. Het anti-slipmechanisme zorgt voor maximale stabiliteit, zelfs bij intensieve lifts. Deze hoogwaardige collars, geleverd in een set van twee, zijn een onmisbare toevoeging voor krachttraining thuis of in de sportschool.
€9,-
€7,95Je bespaart €1,05 (incl. BTW)
6% Korting
Muscle Power haakse trekbeugel tricep greep MP754
(MP754)
De Muscle Power haakse trekbeugel tricep greep is een gehoekte trekbeugel voor veelzijdige oefeningen voor triceps, schouders, heupen enz.
€30,95
€28,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Hammer Autark Smith Machine Multi Dip Bars
(14033)
Breid je krachttraining uit met het Hammer multi dip bars, speciaal ontworpen voor de Autark Smith Machine Multi. Ideaal voor het versterken van borst, schouders, triceps en core met effectieve lichaamsgewichtoefeningen zoals dips, L-sits en beenheffen. Dankzij de robuuste constructie en anti-slip handgrepen train je veilig en stabiel, zelfs bij intensieve sessies. De ergonomische vorm biedt optimaal comfort en ondersteunt een correcte uitvoering van je oefeningen.
(incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Kracht accessoires > Muscle Power Power Pivot Trainer MP1106
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.