De LifeMaxx agility dot set lmx1258 bestaat uit vijf rubberen stippen, ideaal voor het creëren van verschillende functionele bewegingspatronen tijdens je training.
Deze set is perfect voor het verbeteren van je wendbaarheid, coördinatie en snelheid.
Elke stip is voorzien van een eigen kleur en nummer, wat het eenvoudig maakt om gestructureerde oefeningen en drills uit te zetten.
Het duurzame rubberen materiaal zorgt ervoor dat de dots lang meegaan, terwijl de grip op de vloer behouden blijft.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Elke dot heeft een unieke kleur en nummer
- Gemaakt van hoogwaardig rubber
- Diameter: 20 cm
Met deze Agility Dot Set voeg je een veelzijdige en effectieve tool toe aan je functionele training, perfect voor sporters van elk niveau.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Body-Solid Revolving EZ curl bar aluminium
(MB229A)
De Body-Solid Revolving EZ curl bar aluminium is eenvoudig aan uw fitnesstoestel te bevestigen. Met deze EZ curl bar kunt u een tal van oefeningen uitvoeren. Deze stang is licht in gewicht - door het aluminium materiaal -, roestbestendig, hoogwaardig en duurzaam. Zelfs tijdens intense trainingen bieden de gekartelde grepen een consistente grip. Dat terwijl de hoeken speciaal ontworpen zijn voor de optimale contractie van de triceps en de piek van uw biceps. Het gladde, vloeiende centrum van de MB229A zwenkt en draait, wat een constante, stabiele, ononderbroken beweging en een grotere trainingsdiversiteit garandeert.
(incl. BTW)
5% Korting
LifeMaxx Pro Angled Lat Bar LMX 07
(LMX07)
De LifeMaxx Pro Angled Lat Bar LMX 07 is 93 centimeter lang. Het handvat is 14 centimeter. Met deze lat kunt u eenvoudig diverse spiergroepen trainen.
€59,95
€56,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
4% Korting
Muscle Power Ergonomische Foam Grip-Inside
(MP6086-S)
De Muscle Power Ergonomische Foam Grip-Inside is een handgreep voor je cable pully systeem.
Alle grepen uit deze serie zijn volledig gemaakt van staal en zijn bedekt met een rubberen antislip coating.
De rubberen coating biedt niet alleen een uitstekende grip maar zorgt bovendien ervoor dat de lak van het toestel niet zo snel zal beschadigen.
€48,95
€46,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Body-Solid Leather dipping belt
(MA330)
Met deze Body-Solid Leather dipping belt maak je de dips, pull-ups en andere body-weight oefeningen nog uitdagender. Door het gebruik van deze riem verzwaar je je eigen lichaamsgewicht, en kun je nog intensiever training. Het verlengde rugkussen verdeelt het gewicht gelijkmatig voor comfort en stabiliteit. Halterschijven zijn apart verkrijgbaar.
(incl. BTW)
Inspire EZ-Curl Bar
(CBA)
Met de Inspire EZ-Curl Bar wordt uw workout nog rijker en effectiever. De EZ-Curl bar is gemaakt van aluminium en weegt hierdoor maar 1 kilogram. De lichte kromming brengt de polsen in een natuurlijke positie, zodat een comfortabele en gezonde training kan worden uitgevoerd.
(incl. BTW)
4% Korting
LifeMaxx Foam grip lat bar
(LMX2304)
De LifeMaxx Foam grip lat bar is een ergonomisch gevormde lat bar.
De LMX Foam grips zijn gemaakt van een stalen kern met een neopreen foam omhulsel.
Dit zorgt voor een goede grip en zal de lak van het fitness toestel minder snel beschadigen dan reguliere stalen grepen.
De handgrepen zitten ongeveer 80cm uit elkaar.
€69,95
€66,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Kracht accessoires > LifeMaxx agility dot set lmx1258
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.