De Hammer Strength Elite battle rope bevestiging kan aan de voet van het HD elite half rack bevestigd worden.
Aan het bevestigingspunt kunnen verschillende battle ropes worden gemonteerd waarmee men krachtoefeningen kan uitvoeren.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
LifeMaxx Body Pump sluitingen 30 mm LMX 50.1
(LMX50.01)
De LifeMaxx Body Pump sluitingen 30 mm LMX 50.1 met 'snaplock' sluiting voor een snelle verwisseling van schijven. Prijs is per set van 2.
(incl. BTW)
Hammer Strength Step-up platform
(HDLSTP-PR)
Het Hammer Strength step-up platform is te bevestigen aan het HD elite half rack waarmee u verschillende step oefeningen kunt uitvoeren.
(incl. BTW)
14% Korting
NUCCLR olympic quick lock collar
(NUC1002)
De NUCCLR olympic quick lock collars bieden een veilige en praktische oplossing om halterschijven stevig op hun plaats te houden tijdens het trainen. Ze zijn speciaal ontworpen voor Olympische halterstangen en combineren een lichtgewicht ontwerp met duurzame materialen. De rubberen klemvlakken beschermen de sleeves van de halterstang tegen beschadigingen, terwijl de bajonetsluiting zorgt voor eenvoudig en snel gebruik. Geschikt voor zowel beginners als ervaren krachtsporters, maken deze collars iedere trainingssessie efficiënter. Of je nu thuis of in de sportschool traint, deze sluitingen bieden een ideale combinatie van functionaliteit, gemak en bescherming.
€21,-
€17,95Je bespaart €3,05 (incl. BTW)
Body Solid Fitness bar 13.6 kg roze
(BSTFB30)
De nieuwe Body-Solid Tools Fitness Bars zijn ideaal geschikt voor een groot scala verschillende oefeningen, zowel individueel als in groepsverband. Daarnaast kunt u deze verzwaarde fitness bars ook gebruiken bij revalidatie, aerobics, yoga, Pilates en vele andere sporten. Door de duurzame rubberen constructie hebben deze fitness bars een zekere en comfortabele grip. Door de duidelijke kleuren kunt u eenvoudig uw favoriete gewicht selecteren van 1,8 kg tot wel 16,2 kg.
(incl. BTW)
Hammer Strength Top band pegs
(HDLTBP)
De Hammer Strength Top band pegs kunnen aan de bovenkant van alle HD elite racks worden geplaatst waar men weerstandstubes aan kunt bevestigen. Hiermee kunt u een grote diversiteit aan trainingen uitvoeren waaronder pull-up ondersteuning.
(incl. BTW)
Inspire fitness lat bar staal 107cm
(bl1lb)
De Inspire fitness lat bar staal 107cm is gemaakt voor Diverse Pull-Down Oefeningen. De veelzijdige stalen Lat Bar is een ideale aanvulling op je trainingsuitrusting. Deze lat bar kan eenvoudig worden bevestigd aan elke kabelpulley, waardoor je een breed scala aan pull-down oefeningen kunt uitvoeren. Perfect voor het trainen van je rug-, schouder- en armspieren, met focus op kracht en controle.
(incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Kracht accessoires > Hammer Strength Elite battle rope bevestiging
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.