
De Marcy Aerobic Pump Stang 130 cm 14MASCL218 is een holle stang.
Inclusief ABS sluiters.
Geschikt voor schijven met een diameter van 30mm.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Marcy Aerobic Pump Stang 130 cm 14MASCL218
De Marcy Aerobic Pump Stang 130 cm 14MASCL218 is een holle stang. Inclusief ABS sluiters. Geschikt voor schijven met een diameter van 30mm.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Lifemaxx PU straight barbells LMX74.S.40KG zijn professionele polyurethaan barbells geschikt voor intensief commercieel gebruik.
De Lifemaxx PU straight barbells LMX74.S.40KG heeft een strak en compact design.
Zowel aan de bovenkant, onderkant en voorkant staat het gewicht weergegeven, waardoor het altijd duidelijk is welke barbell je pakt!
€329,95
€313,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
Deze Tunturi Dumbbellstang is ideaal voor onder andere liggende en staande oefeningen. De Dumbbellstang is niet al te lang en dus gemakkelijk te gebruiken in kleinere ruimtes.
(incl. BTW)
Deze Tunturi Cross Fit Olympische halterstang met een lengte van 220 cm is een perfecte uitbreiding voor je collectie.
Hoe intensief je traint hang natuurlijk af van het gewicht van de stang en de halterschijven, maar ook van de lengte van de stang.
Over het algemeen geldt: hoe langer de stang, hoe hoger de belasting voor jouw spieren.
Let op: deze olympische halterstang is voorzien van 2 veerclipsluiters.
(incl. BTW)
Deze Tunturi Halterstang is een must-have voor elke homegym en sportschool. De halterstang is ideaal voor bankdruk oefeningen, liggende en staande oefeningen. De halterstang is niet al te lang en dus gemakkelijk te gebruiken in kleinere ruimtes.
(incl. BTW)
De LifeMaxx Olympische halterstang 2200 mm - 50 mm (LMX 31.1) is een standaard olympische halterstang met een diameter van 50 mm en een lengte van 2200 mm.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Muscle Power Olympische halterstang 50 mm 183 cm is ideaal als u de juiste techniektraining wilt leren voor het gewichtheffen en powerliften. Deze halterstang is gemaakt van aluminium en heeft een lengte van 183cm en weegt 6.8 kilogram. Door het lichte gewicht is dit ideaal voor beginners, dames, junioren en voor revalidatie oefeningen. De specificaties van deze techniek halterstang komen veelal overeen met die van een normale halterstang, hierdoor is een overstap naar een volwaardige olympische halterstang makkelijker.
€148,95
€141,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Halterstangen > Marcy Aerobic Pump Stang 130 cm met ABS sluiters 14MASCL218
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.