
Thera-band schouder pulley 291610 is specifiek ontworpen om patiënten die revalidatie van de schouder ondergaan te ondersteunen bij het herwinnen en handhaven van het bewegingsbereik.
In tegenstelling tot conventionele pulley, kenmerkt de Thera-Band Schouder Pulley zich door een unieke kabel die is onderverdeeld in verschillende zwarte markeringen.
Door de positie van deze markeringen tijdens de oefening, krijgen de patiënten meteen zicht op hun vooruitgang.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Thera-band schouder pulley 291610
De Thera-band Schouder Pulley is specifiek ontworpen om patiënten die revalidatie van de schouder ondergaan te ondersteunen bij het herwinnen en handhaven van het bewegingsbereik.
In tegenstelling tot conventionele pulley, kenmerkt de Thera-Band Schouder Pulley zich door een unieke kabel die is onderverdeeld in verschillende zwarte markeringen. Door de positie van deze markeringen tijdens de oefening, krijgen de patiënten meteen zicht op hun vooruitgang.
Wanneer de kabel zich van één markering naar de volgende markering verplaats, zien de patiënten letterlijk hoever hun bewegingsbereik is verbeterd! De zwarte markeringen kunnen ook als doelstelling en grens gebruikt worden, zodat de patiënten weten hoever ze moeten gaan en waar ze kunnen ophouden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Met de verwijderbare, geïntegreerde "Deur anker" kunt u nu bijna overal trainen. Als het mogelijk is bevelen we aan om de anker sling te gebruiken en het om een vast object vast te maken. Soms is dit geen optie. In dat geval kunt u een stevige deur gebruiken om uw AeroSling aan op te hangen.
(incl. BTW)
De originele AeroSling Carabiner Black 550150, is extreem stevig en bestand tegen 24kn! Gebruik de carabiner om de pulley werking van het aeroSling werktouw te volledig te blokkeren.
(incl. BTW)
De Slastix voor BOSU zijn verkrijgbaar in 6 verschillende weerstanden, van zeer licht tot super zwaar. Stroops Slastix oranje is een lichte weerstand.
€24,95
€19,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De Muscle Power RevoRing is een nieuw en innovatief systeem voor functional training. De Muscle Power RevoRing bestaat uit 14 elastische ringen die je de mogelijkheid geven om gemakkelijk op verschillende weerstanden te trainen. Met alleen een Muscle Power RevoRing kun je heel veel verschillende oefeningen doen, dat maakt de Muscle Power RevoRing ideaal voor personal trainers. Deze suspensiontrainer is geschikt voor binnen en buiten. Verander de weerstand door verschillende ringen vast te pakken.
€69,95
€66,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Het Tunturi Suspension / Sling Trainer is perfect voor een cross-fit outdoor-training, zowel thuis als onderweg. Maak hem vast aan een deur, balk, lantaarnpaal, boom of het plafon en ja kan direct beginnen met trainen. Naast de suspension trainer is het enigste wat je nodig hebt je eigen lichaamsgewicht. Het materiaal bestaat uit 4 cm brede nylon banden, gespen en karabijnhaken die gemaakt zijn van stevig metaal. Met Supsension trainer heb je de mogelijkheid om wel 100 verschillende oefeningen te doen.
(incl. BTW)
Het AeroSling Top-element 550520 biedt ongeëvenaarde kwaliteit, stevigheid en is makkelijk verplaatsbaar. Een versoframe is met dit top-element uit te breiden, aan het frame kunnen 6 slingers bevestigd worden.
(incl. BTW)
Home | Klein fitness > Suspension trainers > Thera-band schouder pulley 291610
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.