
Thera-band schouder pulley 291610 is specifiek ontworpen om patiënten die revalidatie van de schouder ondergaan te ondersteunen bij het herwinnen en handhaven van het bewegingsbereik.
In tegenstelling tot conventionele pulley, kenmerkt de Thera-Band Schouder Pulley zich door een unieke kabel die is onderverdeeld in verschillende zwarte markeringen.
Door de positie van deze markeringen tijdens de oefening, krijgen de patiënten meteen zicht op hun vooruitgang.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Thera-band schouder pulley 291610
De Thera-band Schouder Pulley is specifiek ontworpen om patiënten die revalidatie van de schouder ondergaan te ondersteunen bij het herwinnen en handhaven van het bewegingsbereik.
In tegenstelling tot conventionele pulley, kenmerkt de Thera-Band Schouder Pulley zich door een unieke kabel die is onderverdeeld in verschillende zwarte markeringen. Door de positie van deze markeringen tijdens de oefening, krijgen de patiënten meteen zicht op hun vooruitgang.
Wanneer de kabel zich van één markering naar de volgende markering verplaats, zien de patiënten letterlijk hoever hun bewegingsbereik is verbeterd! De zwarte markeringen kunnen ook als doelstelling en grens gebruikt worden, zodat de patiënten weten hoever ze moeten gaan en waar ze kunnen ophouden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De NOHrD Sling is volledig in lijn met het productassortiment van NOHrD en dus vervaardigd van massief houdt en hoogwaardige materialen voor een prachtig totaalbeeld. Bij suspension training is uw lichaamsgewicht niet alleen uw weerstand maar ook het perfecte voordeel. Je lichaamsgewicht wordt je trainingsmachine. Word sterk en bouw spieren op door je lichaamsgewicht en de zwaartekracht tegen je te laten werken - het is functionele training op zijn best, met verdere verbetering van balans, flexibiliteit en kracht.
(incl. BTW)
Creëer uw eigen fitness station waar u maar wilt met de aeroSling® T-Mount. De T-Mount is te bevestigen aan muur, balk of plafond en creëert zo overal een efficiënte trainingsruimte.
(incl. BTW)
De AeroSling Revvll Pro 552001 combineert alle voordelen van traditionele rope climbing machines met het voordeel van een mobiele katrol!
Met zijn gewicht van minder dan 5 kg is de Revvll Pro de enige mobiele rope climbing machine op de markt!
De Revvll Pro is een high tech aluminium rope climbing katrol met 6 verschillende weerstandsopties, waarmee zowel push als pull bewegingen kunnen worden gemaakt.
Tijdens het trekken aan het “eindeloze touw” staan de spieren onder constante spanning, waardoor er in korte tijd een enorm rendement wordt gecreëerd.
(incl. BTW)
Met deze AeroSling Black-Pack loading bag 551010 kun je een blackpack verzwaren, dit zorgt voor een mooie verdeelde belasting die makkelijke uitneembaar is. Een loading Bag kan gevuld worden met een maximum gewicht van 12.5 kg.
(incl. BTW)
De AeroSling Row-stick 550180 kan gebruikt worden als accessoire voor een aeroSling ELITE Sling Trainer. Met de Blackthorn Rowstick kan je trainingen tillen naar een hoger niveau en uit breiden naar honderden nieuwe oefeningen. Door de Blackthorn Rowstick wordt de aeroSling Sling Trainer een zeer veelzijdige pull-up bar. Het kan worden gebruikt voor allerlei soorten trainingen, bijvoorbeeld hand- en rotatie-kracht.
(incl. BTW)
Het Stroops Wrap-Around Anker is gemakkelijk te bevestigen om iedere paal.
Het anker is voorzien van een handige ring en kan zware weerstanden dragen.
De band is eenvoudig op te vouwen of op te rollen en kan daardoor overal mee naartoe genomen worden.
Voor het uitvoeren van de beste weerstandsoefeningen wordt er een Slastix of andere elastische band aan het Stroops Wrap-Around Anker bevestigd.
(incl. BTW)
Home | Klein fitness > Suspension trainers > Thera-band schouder pulley 291610
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.