Stroops Slastix weerstandstube voor Bosu oranje (lichte weerstand)  SFB24L-0 Uitverkoop

Stroops Slastix weerstandstube voor Bosu oranje (lichte weerstand)

SFB24L-0 | Schrijf de eerste review! 87471 87471

De Slastix voor BOSU zijn verkrijgbaar in 6 verschillende weerstanden, van zeer licht tot super zwaar.

Stroops Slastix oranje is een lichte weerstand.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd

€24,95

19,95 €19,95

Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 1 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Stroops Slastix weerstandstube voor Bosu oranje (lichte weerstand)

De Slastix voor BOSU® zijn verkrijgbaar in 6 verschillende weerstanden, van zeer licht tot super zwaar.

De Stroops Slastix voor Bosu is leverbaar in 6 weerstands variaties:

Paars: zeer lichte weerstand
Oranje: lichte weerstand
Rood: medium weerstand
Blauw: zware weerstand
Groen: zeer zware weerstand
Zilver: super zware weerstand

Specificaties
  • Merken Bosu
  •   Stroops Slastix
  • Categorie Balance training accessoires
  •   Stroops trainingsmaterialen
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • 1 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Thera-band deuranker 294200 Thera-band deuranker 294200 (294200)

Met deze Thera-band deuranker 294200 kunt u uw band en tubing veilig vastgezetten aan de deur. Hierdoor wordt een veelzijdige training van het boven- en onderlichaam mogelijk gemaakt.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€7,49

 (incl. BTW)

Gymstick original 30% Korting Gymstick original (360040)

De Gymstick original is een 1.30 m lange fiberglas stick waaraan elastische weerstandbanden in verschillende weerstanden bevestigd kunnen worden. De Gymstick kan gebruikt worden voor groepstraining, personal training, revalidatie, sporttraining, etc. Verkrijgbaar in vijf verschillende weerstanden, variërend van 1-30 kg. Welke weerstand voor u het meest geschikt is, hangt van uw persoonlijke situatie af.

Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd

€71,95

€49,95

  Je bespaart €22,- (incl. BTW)

Thera-band Tubing 7,5 meter (verschillende niveaus) 292111 Thera-band Tubing 7,5 meter (verschillende niveaus) 292111 (2921)

De Thera-band Tubing 7,5 meter (verschillende niveaus) 292111 is gemaakt van 100% latex en is extreem sterk. De Tubing geeft een weerstand die vrijwel gelijk is aan de weerstand van de oefenbanden. De Tubing is met name geschikt voor situaties waar hoge eisen aan de duurzaamheid gesteld worden. De thera-band tubings zijn te verkrijgen in verschillende kleuren en niveaus.  Pas op, exclusief handvaten, deze zijn als optie los bij te bestellen onder 'thera-band accessoires'

Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd
€16,95

 (incl. BTW)

Thera-band Tubing bodytrainer 1,4 m vast (verschillende niveaus) 292124 Thera-band Tubing bodytrainer 1,4 m vast (verschillende niveaus) 292124 (2921)

Deze Thera-band Tubing bodytrainer 1,4 m vast (verschillende niveaus) 292124 met is uitgevoerd met vaste (stevige) handgrepen. Speciaal versterkte tubing voor gebruik onder zware omstandigheden. De thera-band bodytrainers zijn te verkrijgen in verschillende kleuren en niveaus.

Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd
€16,95

 (incl. BTW)

AeroSling T-Mount bevestiging 550200 AeroSling T-Mount bevestiging 550200 (550200)

Creëer uw eigen fitness station waar u maar wilt met de aeroSling® T-Mount. De T-Mount is te bevestigen aan muur, balk of plafond en creëert zo overal een efficiënte trainingsruimte.

Levering binnen 2-5 werkdagen
€40,95

 (incl. BTW)

AeroSling Flex Handle XL 550110 AeroSling Flex Handle XL 550110 (550110)

De aeroSling® Flex Handle XL is gevoerd voor extra comfort. Ideaal voor handen, (onder)armen en hielen.

Levering binnen 2-5 werkdagen
€30,95

 (incl. BTW)

Waarom Fitness24?

Home | Klein fitness > Suspension trainers > Stroops Slastix weerstandstube voor Bosu oranje (lichte weerstand)

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.