Met het Tunturi Gewichtsvest 10 kg heb je de mogelijkheid om je eigen lichaamsgewicht te verhogen terwijl je toch de volledige bewegingsvrijheid behoudt.
Hierdoor word je krachttraining, zoals pull-ups, push-ups of dips, nog intenser en uitdagender.
Ook voor crossfit oefeningen in de buitenlucht dit gewichtsvest is zeer geschikt, het nylonmateriaal van dit vest is zeer stevig en tegelijkertijd UV-bestendig.
Het vest zit goed gesloten en is makkelijk op maat te maken zodat iedereen hem past.
Het Tunturi gewichtsvest 10 kg bevat 8 gewichtzakken van elk 1,25 kg.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Tunturi Pro Battle Rope canvas cover 15 meter
(14TUSCF084)
Trainen met een Tunturi Pro Battle Rope is enorm goed voor je been-, arm- en corespieren. En zo’n fitness touw kun je overal gebruiken, zolang er maar genoeg ruimte is. De battle rope bescikt ook over een "hoes" die over het touw heen zit voor extra bescherming.
(incl. BTW)
Body Solid Battle Rope 1524 x 4 CM
(BSTBR1550)
Het Body Solid Battle Rope 1524 x 4 CM is gemaakt van vochtbestendig polypropeen en aan beide uiteinden extra verstevigd. Battle Ropes zijn geschikt om zowel binnen als buiten te gebruiken. Een battle rope is een compact trainingsmiddel dat je na het gebruik kunt oprollen. Het Body Solid battle rope is geschikt voor intensief gebruik in bijvoorbeeld een sportschool of de fitnessruimte van een bedrijf.
(incl. BTW)
5% Korting
Muscle Power Slice sled
(MP12209)
De Muscle Power Slice sled is een fijne en zeer compacte sled geschikt voor trek- en duw werk, in de kleur zwart. Opslagpin kun je vullen met olympische schijven van 50 mm doorsnede en deze pin is kantelbaar. De grepen voor het duwen zijn ook uitneembaar.
€274,95
€259,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
4% Korting
Lifemaxx Battle rope with sleeve 12M LMX1287.2
(LMX1287.2)
De Lifemaxx Battle rope with sleeve 12M 1,5 inch is ideaal voor zeer uiteenlopende trainingen zoals Small Group training en Personal Training! Deze mooie en hoogstaande battle rope is gemaakt van echt touw met een nylon sleeve ter bescherming waardoor hij duurzamer is. Deze Crossmaxx® battle rope bevat 4 klemmen (in plaats van 2) dit maakt de rope met hoes geschikt voor commercieel gebruik. De Lifemaxx Battle rope with sleeve heeft een lengte van 12m en is beschikbaar in 2 diktes. De battle rope with sleeve is geschikt voor binnen- en buitengebruik (door een schone, egale vloer wordt de levensduur verlengt).
€169,95
€161,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Tunturi Power Dog Sled
(14TUSCF074)
Door te trainen met deze Tunturi Power Sled werk je op een leuke en effectieve manier aan jouw kracht en snelheid. De sled is geschikt voor verschillende trek- en duwoefeningen.
(incl. BTW)
4% Korting
Lifemaxx Power Sled met harnas zilver LMX 1024
(LMX1024)
De Lifemaxx Power Sled zilver LMX 1023 Wordt geleverd inclusief harnas. De sleeves zijn op te bouwen met Crossmaxx bumperplates (50mm) en Olympic discs.
€249,95
€237,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Klein fitness > Crossfit en Personal training > Tunturi Gewichtsvest 10 kg
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.