
De TechnoGym loopband Excite+ Jog Now 700 Visioweb zwart gebruikt is een robuuste fitnessmachine met uitzonderlijke veiligheids- en entertainmentfuncties
De Jog Now loopband maakt deel uit van het verbluffende Excite+ lijn, de Excite+ apparaten combineert ongelooflijke duurzaamheid met opwindend entertainment.
Als u een unieke, vriendelijke en motiverende trainingservaring wil en op zoek bent naar een effectieve, directe en innovatie communicatie oplossing, dan is Visioweb de oplossing voor u.
Dankzij de mogelijkheden om te surfen, tv te kijken, ondersteuning van iPod en iPhone functies, maakt Visioweb van een training een volledig interactieve ervaring.
Deze gebruikte TechnGym loopband is in zeer goede staat.
Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€14.300,-
€4.395,-uw voordeel €9.905,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
TechnoGym loopband Excite+ Jog Now 700 Visioweb zwart gebruikt
Veel mensen gebruiken deze loopband omdat hij op zeer natuurlijke wijze het lopen of rennen nabootst. Het verbranden van overtollig vet en het trainen van het hart op deze fluisterstille, sterke en krachtige Jog Now 700 is een van de meest favoriete bezigheden in de sportscholen.
De loopband bied een scala aan instellingen en mogelijkheden die zijn opgeslagen in het geheugen van het display. De knoppen zijn gemakkelijk toegankelijk en de selectie voor snelheid en stijging zijn direct te bedienen. Het loopvlak heeft een shock absorbing platform dat de knie en enkel gewrichten beschermd.
Via het CPR systeem kan de hartslag worden bepaald. De sterke en betrouwbare AC motor zorgt voor een vloeiende en probleemloze training onder de meeste extreme gebruiksomstandigheden.
Visioweb console
Het 19-inch LCD Android-touchscreen console beschikt over persoonlijke gebruikersaccounten die alle belangrijke gegevens van de gebruiker bij houdt zoals: aangepast trainingsprogramma / uitdagingen, favoriete tv-kanalen, WEB-bladwijzers, lokaal weer, synchronisatie van gebruikersinhoud.
Ook biedt het visoioweb console een scala aan entertainmentopties zoals: analoge tv (PAL, NTSC), digitale tv, analoge en digitale radio, webbrowser, games (via Technogym App Store), audiostekker, USB-multimediapoort, iPod-dockingstation (alleen voor oude iphones) , Android-audiocontent beschikbaar via USB (kabel niet voorzien)
Het display heeft ook veel opbergplek voor een bidon, sleutels, Ipod of andere accesoires.
Optionele TGS sleutel, let op apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd
De TGS sleutel maakt het heel makkelijk om al uw trainingsresultaten en activiteiten bij te houden. U neemt eenvoudig de sleutel mee van het ene naar het andere apparaat en gaat verder waar u gebleven bent zonder het toestel opnieuw in te hoeven stellen. Ook worden de gegevens via de TechnoGym toestellen opgeslagen in de cloud en kunt u met de MyWellness app uw voortgang bijhouden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze Cybex 770T professionele loopband met E3 console zie je niet alledaags staan. Deze professionele loopband is een baanbrekende machine met zeer hoge duurzaamheid, maximale stabiliteit en een super comfort. De 770T wordt op professioneel gebied veel ingezet door fysiotherapeuten, professional trainers maar is ook terug te zien in vele bedrijfsruimtes en sportscholen. Cybex's 700-serie biedt een zeer uitgebreid gebied aan entertainmentopties en vele trainingsopties. Het is de eerste loopband met gepatenteerde Cybex ARMZ-steunen, deze steunen gaan verder dan de conventionele armsteunen en zorgen voor een extra gevoel van veiligheid en vertrouwen.
€12.350,-
€7.999,-uw voordeel €4.351,- (incl. BTW)
De Life Fitness Integrity series professionele loopband SC beschikt over het eenvoudige C console wat door iedereen makkelijk te bedienen is en alles doet wat het moet doen. Het C console is ontwikkeld voor fitnessclubs die streven naar het noodzakelijke, duurzaamheid en functionaliteit, Sporters die meteen met een toestel aan de slag willen gebruiken het liefst dit console. Alle Integrity Series loopbanden hebben een strak en slank design en beschikken over een draadloze internetverbinding waarmee u waardevolle gegevens van de loopbanden kunt monitoren.
(incl. BTW)
Deze gebruikte TechnoGym loopband Run Excite 700i.e classic zilver met LCD TV is een loopband uit het topsegment van TechnoGym. Deze loopband beschikt over het klassieke model uit 2006, dit degelijke model is de grondlegger en een van de redenen van het succes en de populariteit van de Run Excite series loopbanden vandaag de dag. Veel mensen kiezen voor deze loopband omdat hij op zeer natuurlijke wijze het lopen of rennen nabootst. De loopband is uitgevoerd met een groot lcd scherm met daarop veel details over je workout, ook beschikt het scherm over een tv functie. Deze gebruikete loopband is in zeer goede staat.
€13.000,-
€3.995,-uw voordeel €9.005,- (incl. BTW)
De Life Fitness Integrity series professionele loopband DX is de luxe versie van de integrity series loopband. Uitgevoerd met een mooie aluminium behuizing en lange handgrepen met extra knoppen om de loopband harder of zachter te laten gaan. Deze loopband beschikt over het uitgebreiden X console wat sporters de mogelijkheid biedt veel verschillende trainingen te doen en geeft ook gedetailleerde informatie weer van de trainingssessie. Het X console is ontwikkeld voor fitnessclubs met een voorkeur voor uitgebreide trainingsopties en meer functionaliteit.
(incl. BTW)
De Life Fitness professionele loopband Activate Series heeft een intuïtief ontwerp dat bij uitstek geschikt is voor beginners en ervaren sporters, met het comfort van het FlexDeck-schokdempingssysteem. Deze Life Fitness-loopband is strak vormgegeven, duurzaam en een aanwinst voor fitnessclubs van elke grootte. De loopband van de Activate Series beschikt over alle eigenschappen die er voor gezorgd hebben dat de Life Fitness loopbanden de nummer 1 keuze is in alle sportscholen over de hele wereld.
(incl. BTW)
De Life Fitness Loopband 95T Engage gebruikt is waar stijl en inhoud samenkomen. Een geavanceerd ontwerp gebruikers voorziet van een volledige reeks functies om hen gemotiveerd te houden. De loopband weerspiegelt life fitness hun inzet voor het creëren van uitzonderlijke fitnessapparatuur die gebruikers opwindt en inspireert. De loopband zorgt door zijn superieure Flexdeck schokabsorptiesysteem en extra grote loopvlak voor zeer comfortabele training. Dankzij het DX3-systeem, wat er voor zorgt dat de band vanzelf gesmeerd word, heeft de loopband zeer weinig onderhoud nodig. Uitgerust met het Engage console waarop tv gekeken kan worden en met een ipod(alleen de ouder versies) usb en koptelefoon aansluiting, daarnaast beschikt het console over 33 programma's, waaronder een training met een virtuele trainer, Marine PFT, Air Force PRT, Kilimanjaro en nog veel meer. Deze gebruikte loopband is door onze experts volledig nagekeken en verkeerd in top conditie.
€10.995,-
€4.295,-uw voordeel €6.700,- (incl. BTW)
Home | Professioneel > Professionele loopbanden > TechnoGym loopband Jog Now Excite+ 700 Visioweb zwart gebruikt
Print